سرمربی استقلال گفت: «واقعا انتظار نداشتم فرهاد مجیدی از فوتبال خداحافظی کند و به او گفتم این هم از شانس من است که در زمان من همه از فوتبال خداحافظی می کنند. »

به گزارش افکارنیوز ، امیر قلعه نویی پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل مس کرمان گفت: «به نظر من در این بازی اصلا خوب نبودیم و اگر قرار بود بازیکنان را تعویض می کردم باید ۸ بازیکن از زمین خارج می شدند. تنها دو، سه بازیکن فوتبال بازی می کردند. تیم ما بازی سنگینی مقابل فولاد داشت و بعد از آن فرصت چندانی برای ریکاوری نداشتیم. »


وی با یادآوری اینکه استقلال پیش از آغاز فصل بدنسازی نکرده افزود: «متاسفانه تیم ما بنا به دلایلی نتوانست بدنسازی کند و با این شرایط مرتب در مسابقات لیگ و لیگ قهرمانان به میدان رفته ایم. متاسفانه امروز هم مانند برخی دیدارهای گذشته خوب نبودیم و فقط توانستیم به نتیجه تساوی دست پیدا کنیم. »


سرمربی استقلال با ابراز خرسندی از بازگشت سعید مظفری زاده به عرصه قضاوت گفت: «در روزی که ما خوب نبودیم داور هم قضاوت خوبی نداشت اما خوشحالیم که آقای مظفری زاداه به عرصه داوری بازگشته است. »


قلعه نویی در خصوص عملکرد ضعیف برخی از بازیکنان تیمش به ویژه گوران لاوره گفت: «در بازی امروز کل تیم ما خوب بازی نکرد و یکی از بازیکنان ما که عملکرد خوبی نداشت لاوره بود. لاوره را از زمین بیرون آوردیم و به جای او جمشیدیان را به زمین فرستادیم که او هم شرایط خوبی نداشت. همانطور که گفتم اگر قرار بر تعویض بود باید ۸ بازیکن خود را از زمین بیرون می کشیدیم. امروز نهایتا ۳ تا ۴ بازیکن ما خوب بازی کردند و دیگر نفرات خیلی ضعیف بودند. »


وی در خصوص خداحافظی فرهاد مجیدی از فوتبال گفت: «مجیدی دو روز پیش به من زنگ زد و درخواست کرد مرا ببیند. او در آن جلسه من را از تصمیم خود برای خداحافظی اش باخبر کرد. من واقعا انتظار نداشتم فرهاد از فوتبال خداحافظی کند و به او گفتم این هم از شانس من است که در زمان من همه از فوتبال خداحافظی می کنند. از فکری و منصوریان گرفته تا فرهاد مجیدی همه در زمان من از فوتبال خداحافظی کردند. »


سرمربی استقلال خاطرنشان کرد: «از مجیدی خواستم تا بازی برگشت مقابل تراکتورسازی در تیم ما حضور داشته باشد اما او شرایط خاص خود را داشت و می خواست در اوج خداحافظی کند تا در یاد و خاطر مردم بماند. به نظر من فرهاد برای توجیه خداحافظی اش دلیل خوبی داشت اما ای کاش در کنار ما می ماند. »


قلعه نویی افزود: «برای منصرف کردن مجیدی چند راهکار ارائه کردم و از او خواستم در بازی های خارج از خانه تیم را همراهی نکند و فقط در دیدارهایی که در ورزشگاه آزادی داریم به میدان برود تا فشار روی او کمتر شود. از فرهاد خواستم برود، فکر کند و بهترین تصمیم را بگیرد. ظاهرا مجیدی برای انصراف از تصمیمش قانع نشده و با وجود خواست ما از فوتبال خداحافظی کرد. »


وی با ابراز خوشحالی از اینکه مجیدی در زمان او از فوتبال خداحافظی کرده است گفت: «با وجود سوءتفاهم هایی که بین ما به وجودآمده بود من فرهاد مجیدی را دوست داشته و دارم. این تصمیمی است که فرهاد گرفته و باید به آن احترام گذاشت. من ممنون فرهاد مجیدی هستم که سال ها برای فوتبال کشور و باشگاه استقلال زحمت کشیده است. »


سرمربی تیم استقلال گفت: «تنها نقطه تاریک در کارنامه فرهاد مجیدی این است که می توانست بازی های ملی بیشتری داشته باشد اما متاسفانه در این عرصه کمتر فرصت حضور در میدان را پیدا کرد. فرهاد جزو آن دسته از بازیکنانی است که مردم او را دوست دارند و این مهمترین سرمایه است. »


قلعه نویی یادآور شد: «بدون شک مجیدی از استقلال جدا نیست و به او گفتم باید همچنان در کنار ما بماند. او یک بازیکن باهوش بوده و توانایی های زیادی دارد. فرهاد از تمام شاخصه های مربیگری برخوردار است و می تواند با طی کردن کلاس های فنی در آینده به استقلال کمک کند. »


وی با تاکید بر اینکه در نیم فصل دوم باید به فکر جانشینی برای فرهاد مجیدی باشد در خصوص برخوردش با یک خبرنگار در پایان دیدار استقلال - مس کرمان گفت: «واقعا جای تاسف دارد و به آدم برمی خورد. بچه ای که ۲۰ سال هم ندارد مسائلی را مطرح کرده و مجیدی را زیر سوال می برد. اگر هم ما اعتراضی کنیم می گویند قلعه نویی با مطبوعات اینچنین و آنچنان است. در شرایطی که مجیدی سال ها برای فوتبال کشور زحمت کشیده و هنوز در زمین مسابقه است برخی ها حرف هایی می زنند که به هیچ عنوان درست نیست. ما هم اگر اعتراض کنیم می گویند قلعه نویی با مطبوعات میانه خوبی ندارد. »


سرمربی استقلال درباره جای خالی مجتبی جباری در این تیم گفت: «رفتن جباری مربوط به ابتدای فصل می شود و بهتر است درباره آن صحبت نکنیم. ما باید به سرعت بازیکنی را در نیم فصل جایگزین او کنیم. دغدغه اصلی تیم ما مسائل مالی است. پولی که از دوست خود گرفتم و قرار بود ۵ روزه برگردانم ۴ ماه است که دست من مانده و پول دیگری که قرار بود یک ماهه بازگشت داده شود ۳ ماه است که بازپرداخت نشده. من تمامی این پول ها را دستی گرفتم تا کار تیم راه بیفتد. »


قلعه نویی افزود: «از شانس ما وزیر ورزش هم انتخاب نمی شود و برای وزارت ورزش دائم سرپرست جدید می گذارند که این موضوع هم مشکلات ما را دو چندان می کند. دغدغه من این است پول های دستی که گرفته ام را بازگردانم تا رفاقت های ۲۰ ساله ام به مشکل نخورد. به امید خدا این مشکلات برطرف خواهد شد. »


سرمربی استقلال گفت: «با بازگشت بازیکنان مصدوم تیم شرایط بهتر می شود ضمن آنکه در نیم فصل نیز قرار است فتح الله زاده تلاش خود را انجام دهد و یک هافبک خوب جذب کنیم تا شرایط تیم بهبود یابد. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات