سرپرست سازمان لیگ تاکید کرد که امکان برگزاری دیدار فینال جام حذفی فوتبال به صورت رفت و برگشت وجود ندارد.

  مهدی تاج درباره برگزاری دیدار نهایی جام حذفی گفت: ۳ تاریخ مدنظر سازمان لیگ است که یکی از آنها را برای دیدار فینال انتخاب خواهیم کرد. این زمان ها هنوز قطعی نشده و پس از بررسی های لازم نظر نهایی را در این باره اعلام خواهیم کرد.

وی درباره اینکه این مسابقه به صورت تک بازی برگزار می شود یا رفت و برگشت، خاطرنشان کرد: سازمان لیگ چاره ای جز برگزاری دیدار فینال به صورت تک بازی ندارد. با توجه به برنامه فشرده مسابقات و در پیش بودن بازی های تیم ملی فرصتی برای برگزاری دیدار به صورت رفت و برگشت وجود ندارد و دیدار فینال جام حذفی بین پرسپولیس و سپاهان قطعا به صورت تک بازی برگزار خواهد شد.

سرپرست سازمان لیگ درباره اینکه چه زمانی این موضوع قطعی می شود اظهار داشت: من هم اکنون برای شرکت در مراسم سالگرد درگذشت سیروس قایقران در انزلی هستم و پس از بازگشت به تهران بررسی های لازم را انجام می دهیم و زمان و مکان این دیدار را مشخص خواهیم کرد.

تاج در ادامه به جلسه روز شنبه آینده در سازمان لیگ اشاره کرد و گفت: در این جلسه درباره قانون نقل و انتقالات در فصل آینده لیگ برتر و لیگ یک صحبت و تبادل نظر خواهیم کرد. اینکه چه تعداد بازیکن پیش از فصل به تیم های بپیوندد و سهمیه بازیکنان خارجی چه تعداد باشد در این جلسه مشخص خواهد شد.

وی تصریح کرد: بخشی از نظرات از اتحادیه فوتبال به ما رسیده و بخش دیگر نظرات باشگاه ها است، ضمن اینکه آقای ساکت وقت گذاشتند و در این باره بررسی هایی انجام دادند. آقای نصیرزاده نیز زحمات زیادی کشیده و این موضوع با حضور کارشناسان مورد بررسی قرار می گیرد و درباره آن تصمیم گیری خواهد شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات