در روزهای پیش از عزیمت کاروان تیم استقلال به شرق آسیا برای مصاف برگشت برابر بوریرام تایلند خبری منتشر شد که یک بازیکن به واسطه مشکل مالی اش با باشگاه حاضر به سفر نیست.

به گزارش افکارنیوز ، در روزهای پیش از عزیمت کاروان تیم استقلال به شرق آسیا برای مصاف برگشت برابر بوریرام تایلند خبری منتشر شد که یک بازیکن به واسطه مشکل مالی اش با باشگاه حاضر به سفر نیست. البته پس از بازماندن استقلال از رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا فتح الله زاده صراحتا گفت که آن بازیکن همان آندرانیک تیموریان بوده است. کسی که زیباترین گل ماه گذشته جهان را در همان بازی با بوریرام به ثمر رساندو به قول مدیر بنرامه هایش (سرژیک تیموریان) به رغم بدقولی های باشگاه هرگز برای استقلال کم نگذاشت.

آندو طی هفته های اخیر هم هرگز گلایه ای بابت پول نگرفتن از باشگاه مطرح نکرد و حتی در مصاحبه مفصل چند روز پیشش هم گفت که این مسائل را رسانه ای نمی کند تا آن که دیروز بعدازظهر ظاهرا اخباری به اطلاع تیموریان و مدیر برنامه اش رسید که تصمیماتی جدید اتخاذ کردند: «طبق آخرین صحبتی که ۳ هفته پیش (حدودا در همان ایام که آندو از شرق آسیا برگشت) با آقای فتح الله زاده داشتیم قرار شد که ایشان مشکلات آندو را برطرف کند اما تاکنون هیچ ترتیب اثری نداده و تنها به ما وعده و وعید می دهد.

آندو تا به امروز نه بی نظم بوده و نه غیبتی داشته است و بنا به شواهد رسانه ها هیچ صحبتی درباره بدقولی مسئولان باشگاه استقلال انجام نداده است. » سرژیک تیموریان که پیش از شروع تمرین عصر دیروز استقلال این مصاحبه را انجام داده بود همان زمان اعلام کرد که آندو در اعتراض به این شرایط در تمرینات هم شرکت نخواهد کرد و این اتفاق هم رخ داد اما ظاهرا آندو از دو لیگ آسیایی پیشنهاد هم دارد: «آندو دوپیشنهاد از کشورهای قطر و کره دارد که به تازگی به دستمان رسیده و با توجه به شرایط و بررسی موضوعات خواستار جدایی او از استقلال در نیم فصل هستیم. »

البته مدیر برنامه تیموریان در تماس با معاون باشگاه استقلال هم این نکات را متذکر شده است: «متاسفانه باشگاه استقلال به قول هایی که داده آنها را عملی نکرده و هر چه با مسئولان استقلال تماس می گیرم پاسخگو نیستندو جواب تلفن را نمی دهند. »

سرژیک اشاره ای به مفاد قرارداد آندو هم داشت و گفت که در آن چنین شرایطی دیده شده است: «قرارداد به گونه ای تنظیم شده که اگر باشگاه به تعهداتش عمل نکند آند بتواندبدون هیچ قید و شرطی از استقلال جدا شود و اکنون تصمیم او برای جدایی قطعی است. »

البته ظاهرا سرژیک و آندو اولتیماتومی برای استقلال و فتح الله زاده در نظر گرفته اند که تا ساعت ۲۴ جمعه هفته جاری است: «اگر باشگاه تا آخر هفته به تعهداتش عمل کند شرایط فرق خواهد کرد. » سرژیک که در بیان این مطالب کاملا جدی بود همه اظهاراتش را نظرات شخص آندرانیک تیموریان عنوان می کرد: «او بابت چنین تصمیمی در قبال هواداران ناراحت است و از آنها عذرخواهی می کند اما معتقد است هواداران هم باید واقعیت ها را بدانند که فتح الله زاده در جلسه ای که در لارستان داشتیم فقط قول و وعده و وعید داد. »

در اظهارات برادر آندو این موضوع که او چقدر از استقلال دریافتی داشته است هم به صراحت عنوان شد: «آندو تاکنون تنها ۳۰۰ میلیون تومان پول گرفته و این در شرایطی است که یک هفته تا نیم فصل باقیست. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات