فردین معصومی در دیدار نیمه نهایی جام جهانی کشتی پهلوانی به مصاف میرزاپور نرفت.

  در شرایطی که در آخرین روز از مسابقات جام جهانی کشتی پهلوانی فردین معصومی در دیدار نیمه نهایی باید به مصاف امین میرزاپور می رفت اما او به دلیل مصدوم نشدن میرزاپور قید حضور در این دیدار را زد تا میرزاپور راهی فینال مسابقات جام جهانی کشتی پهلوانی شود و به مصاف رجب کارا از ترکیه برود.

این در شرایطی بود که بسیاری در انتظار تقابل فردین معصومی و احمد میرزاپور بودند اما معصومی با در دست گرفتن بلندگوی سالن گفت: نمی خواهم مقابل این جوان که آینده درخشانی نیز دارد روی تشک بروم. شاید اگر روی تشک حاضر می شدم میرزاپور مصدوم می شد و نمی توانست در فینال خوب کار کند.

پس از این حرکت فردین معصومی صدها تماشاگر لرستانی که سالن تختی خرم آباد را مملو از تماشاگر کرده اند، به احترام حرکت پهلوانی این کشتی گیر سرپا ایستادند و وی را تشویق کردند. دولتشاهی مسئول برگزاری این مسابقات بلافاصله پس از این حرکت اعلام کرد مبلغ ۵ هزار دلار به معصومی پرداخت می کند.

فینال مسابقات جام جهانی کشتی پهلوانی در حالی تا دقایقی دیگر آغاز می شود که سالن تختی خرم آباد جای تماشاگر ندارد و تمامی خیابان های اطراف این سالن نیز مملو از تماشاگرانی است که نتوانسته اند به داخل سالن راه پیدا کنند. جمعیت تماشاگران به حدی زیاد است که حتی اتوبوس حامل گروه رسانه ای نیز نتوانست به داخل سالن راه پیدا کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات