عمران زاده؛

مدافع آبی پوشان گفت: «امیدوارم که مجیدی در عرصه مربیگری اش موفق باشد و روزی برسد که زیر نظر او کار و تمرین کنیم. »

به گزارش افکارنیوز ، استقلال پس از کسب تساوی مقابل مس و خداحافظی کاپیتانش از دنیای توپ گرد، روز یکشنبه می بایست در ورزشگاه انقلاب کرج به مصاف سایپای این شهر برود. حنیف عمران زاده که مراحل آماده سازی خود را طی می کند، درباره شرایط این تیم و خود گفتگویی را انجام داده که می خوانید:

* دیدار استقلال مقابل مس، با تقسیم امتیازات بین دو تیم همراه شد، این بازی را چطور دیدی؟

- خب همه دیدند که ما چقدر خسته بودیم و بچه ها آن توان بدنی لازم را به خاطر این خستگی ها از دست داده بودند. ما سه روز قبل از آن هم بازی داشتیم، در حالی که نه ریکاوری کردیم، نه کار تاکتیکی خاصی انجام دادیم و فقط روی بعد روحی روانی بچه ها کار شد و همه اینها بخشی از مشکلات فعلی استقلال در این بازی بود. به نظرم بازی هم بازی بدی از آب درنیامد و اگر داوری دقت بیشتر به خرج می داد، می توانستیم در دردقایق آخر حتی برنده بازی هم باشیم.

* و تیم مس؟

- خب مس تیم خیلی خوبی بود. پرویزخان تیم خوبی را به زمین فرستاده بود و آنها به علت وضعیت شان در جدول انگیزه و روحیه خوبی برای بازی با ما داشتند که در نهایت مجبور به تن دادن به تساوی شدیم.

* فرهاد هم که از فوتبال خداحافظی کرد.

- شاید باورتان نشود ولی من وقتی نامه خداحافظی اش را خواندم گریه کردم و از خدایم هم بود که فرهاد هم به عنوان بزرگتر تیم و هم به عنوان برادر بزرگتر اگر حضور داشتند، می توانستیم روزهای خوبی را برای او رقم بزنیم. من رابطه خوبی با او داشتم. امیدوارم که او در عرصه مربیگری اش موفق باشد و روزی برسد که زیر نظر او کار و تمرین کنیم.

* وضعیت خودت به کجا رسید؟

- وضعیت خودم هم که به شکر خدا خوب است و جا دارد از دکتر نوروزی، خانم محمدی و مجموعه کادر پزشکی نهایت تشکر را داشته باشم. به هر حال حالا در تمرینات شرکت می کنم تا کادر فنی در زمانی که صلاح دیدند، از من استفاده کنند.

* مثل اینکه چند کیلویی هم لاغر شده بودی؟

- بله خب البته من چهار، پنج کیلو با کمک خانم محمدی در کلینیک لاغر شدم و آمادگی را بالاتر برده ام.

* برای سایپا آماده ای؟

- ان شاالله، من در این مدت تمرینات خوبی داشتیم و روزی ۵ ساعت در کلینیک بودم، هم کارهای بدنی و هم فیزوتراپی از برنامه هایم بود که کمک کرد بتوانم زودتر به آمادگی برسم. در هر صورت خوشحالم که همسترینگم آسیب ندید و حالا با آمادگی خوبی منتظر نظر کادرفنی هستم تا در صورت امکان از وجودم استفاده شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات