دین محمدی:

آنالیزور و پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: وقتی تیم صدرنشین باشد حمایت آنچنانی نمی خواهد و هواداران باید این روزها از استقلال حمایت کنند.

به گزارش افکارنیوز ، سیروس دین محمدی در خصوص شرایط استقلال و نتایج هفته های اخیر این تیم اظهار داشت: من مطئنم که استقلال به شرایط اوج خود برمی گردد و خیلی زود به صدر جدول خواهد رسید.

وی افزود: اگر قرار باشد تیم در صدر جدول باشد که همه چیز خوب است و نیازی به حمایت ندارد. ما باید در این شرایط از تیم حمایت کنیم. من به عنوان عضوی از جامعه استقلال از سرمربی تیم و تمامی ارکان باشگاه حمایت می کنیم که تیم هر چه سریع تر به صدر جدول برگردد.

آنالیزور و پیشکسوت تیم استقلال تاکید کرد: از هواداران می خواهم که در این مقطع مهم که استقلال نیاز به حمایت آنها دارد تیم را تنها نگذارد و آنها مطمئن باشند که استقلال به شرایط ایده آلش بازخواهد گشت.

وی در خصوص بازی با سایپا گفت: بازیکنان ما می دانند که در تیم بزرگی بازی می کنند و آنها که جایگزین بازیکنان محروم و مصدوم هستند می توانند خودشان را نشان دهند.

دین محمدی ادامه داد: من از بازیکنان استقلال انتظار دارم مقابل سایپا یک بازی خوب و رونده ارائه کنند و خودشان می دانند که شرایط مان خوب نیست و باید حتما سه امتیازمان را بگیریم.

وی در خصوص خداحافظی فرهاد مجیدی از فوتبال گفت: این نظر شخصی او بود و به تصمیم او احترام گذاشت. در خط حمله آرش برهانی، مهدی نظری و قاضی می تواند جایگزین های خوبی باشند و آنها باید بتوانند جایگزین های خوبی برای شماره ۷ استقلال باشند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات