نفر اول مسابقات جام جهانی کشتی پهلوانی گفت: آرزویم حضور در ترکیب تیم ملی کشتی آزاد است و اینکه بتوانم در این تیم برای کشورم صاحب مدال شوم.

به گزارش افکارنیوز ، احمد میرزاپور پس از کسب عنوان قهرمانی مسابقات جام جهانی کشتی پهلوانی اظهار داشت: سطح مسابقات بسیار بالا بود و حتی نائب قهرمان المپیک هم در این مسابقات حضور داشت و من بسیار خوشحال هستم که در جمع پهلوانان جهان توانستم عنوان نخست را به خود اختصاص دهم.

وی افزود: میزبانی لرستانی ها بسیار مناسب بود و خدا را شکر می کنم که چنین مسابقاتی برگزار شد تا بهترین های جهان مقابل هم قرار بگیرند.

میرزاپور خاطرنشان کرد: من تازه ۲۱ سال دارم و راه زیادی را برای قهرمانی و پهلوانی در پیش روی خود می بینم. قصد دارم از این پس جدا از کشتی پهلوانی در کشتی آزاد نیز شرکت کنم و مطمئن در وزن ۱۲۰ کیلوگرم حرف های زیادی برای گفتن خواهم داشت. با تیم کشتی کفایتی قرارداد امضا کرده ام و در لیگ برای این تیم روی تشک حاضر می شوم.

وی عنوان کرد: قصد دارم تا در سنگین وزن تیم ملی کشتی آزاد نیز حرف های زیادی برای گفتن داشته باشم و آرزویم حضور در ترکیب تیم ملی کشتی آزاد است و اینکه بتوانم در این تیم برای کشورم صاحب مدال شوم.

میرزاپور با اشاره به کناره گیری فردین معصومی پیش از دیدار فینال اضافه کرد: باید گفت که پهلوان واقعی فردین معصومی است. او برای بالا بردن پرچم ایران کار بسیار زیبایی انجام داد و امیدوارم گرد و غبار پهلوانی از این پس روی تمام کشتی گیران بنشیند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات