نیم فصل به استقلال نمی آیم

بازیکن سابق استقلال با اشاره به خداحافظی فرهاد مجیدی از فوتبال گفت: او بهترین بازیکن ایران بود و نمی دانم چرا از فوتبال خداحافظی کرد.

به گزارش افکارنیوز ، کرار جاسم که ابتدای فصل برای آمدن به استقلال با علی فتح الله زاده صحبت کرده و به توافق رسیده بود، به دلیل اتمام زمان قانونی نقل وانتقالات نتوانست به جمع آبی پوشان بپیوندد. قرار بود این بازیکن نیم فصل به استقلال بیاید اما ظاهراً به دلیل مسائل مالی دوطرف به توافق نرسیده اند تا حضور این بازیکن در جمع آبی پوشان فعلاً منتفی شود.

کرار جاسم در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در این خصوص و خداحافظی فرهاد مجیدی صحبت کرده است که مشروح آن در زیر می آید:

مجیدی از فوتبال خداحافظی کرد، این خبر را شنیده ای؟

فرهاد مجیدی؟ ! یعنی فوتبالش تمام شد؟

هفته پیش در بازی با مس برای همیشه از فوتبال خداحافظی کرد.

به نظر من مجیدی بهترین بازیکن ایران است. او هم از نظر فنی و هم اخلاقی بازیکن بزرگی است. واقعاً نمی دانم در استقلال چه اتفاقی افتاده که باعث شده است او برود. مثل مجیدی نداریم، نمی دانم چرا از فوتبال خداحافظی کرد.

وقتی در استقلال بودی رابطه خوبی با او داشتی؟

در استقلال که بودم هیچ چیز برای مجیدی مهم تر از استقلال نبود. باید بگویم که مثل فرهاد مجیدی بازیکنی نیست. بازیکنی که خیلی خوب بود و مشکلی با هیچکس نداشت.

اما تو با کاپیتان دوم تیم یعنی جباری رابطه خوبی نداشتی. چه فرقی میان این ۲ است؟

مجتبی بازیکن بسیار خوبی است. من هیچ مشکلی با او ندارم. آن موقع سر یک ضربه کاشته میان ما اختلاف پیش آمد اما من احترام زیادی برای او قائل هستم. در آن بازی من می خواستم ضربه کاشته بزنم که جباری گفت تو نزن، این مسئله همان موقع تمام شد و رفت. اخلاق جباری خیلی خوب است اما فقط در بازی کمی عصبانی می شود. هم مجیدی و هم جباری بازیکنان بزرگ و خوبی هستند.

صحبت هایت با استقلالی ها به کجا رسید؟ قرار بود نیم فصل به این تیم بیایی؟

با من صحبت کردند و گفتند که به استقلال بیا اما نمی خواستند پول من را کامل بدهند و موقع قرارداد بستن هم خبری از پول نبود. من هم گفتم اگر اینطور است، نمی آیم.

فقط به خاطر مسائل مالی به توافق نرسیدی؟

خب استقلالی ها با من و مدیر برنامه هایم صحبت کرده بودند، من هم خواستم وضعیت قراردادم و پولی که می خواهم بگیرم مشخص شود و گفتم پولم را کامل می خواهم اما استقلالی ها گفتند که فعلاً پول ندارند. من هم دیدم وضعیت مالی استقلال خوب نیست و نمی توانند پول من را بدهند از آمدن به این تیم منصرف شدم.

پس این فصل حضورت در استقلال منتفی شد.

بله، به هیچ وجه به استقلال نمی آیم.

فرهاد مجیدی قرار است مربی شود. اگر در استقلال مربی شود، آن موقع حاضری به این تیم بیایی؟

من مجیدی را خیلی دوست دارم و او هم من را دوست دارد. اگر او بخواهد به استقلال می آیم، چون رابطه خوبی میان ما وجود دارد و با هم دوست هستیم. فعلاً اما برنامه ای برای استقلالی شدن ندارم و در لیگ عراق بازی می کنم.

برای فصل بعد برنامه ای برای آمدن به لیگ ایران داری؟

می خواهم به تراکتورسازی بیایم و فصل بعد در این تیم بازی کنم. خاطرات خوبی از تراکتورسازی دارم و صحبت هایی هم با این باشگاه انجام داده ام.

یعنی حضورت در تراکتورسازی قطعی است؟

من استقلال را دوست دارم و به هواداران این تیم علاقمندم، اما تراکتورسازی، هواداران این تیم و شهر تبریز برای من یک چیز دیگر است. آنها من را دوست دارند و خاطرات خوبی از تراکتورسازی دارم. اگر مشکلی نباشد فصل بعد به این تیم می روم.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات