وحید شمسایی درباره اظهارات محمود خوراکچی درباره او مبنی بر اینکه شمسایی باید به خاطر فحاشی علیه تماشاگران عذرخواهی کند بیان کرد: خوراکچی رفیق من است و ما ارتباط خانوادگی داریم.

به گزارش افکارنیوز ، وحید شمسایی درباره اظهارات محمود خوراکچی درباره او مبنی بر اینکه شمسایی باید به خاطر فحاشی علیه تماشاگران عذرخواهی کند بیان کرد: خوراکچی رفیق من است و ما ارتباط خانوادگی داریم. این اولین بار نیست که او چنین کارهایی انجام می دهد. خوراکچی در بازی هیچ کس را نمی شناسد. داور گل درست ما را گرفت حال درست بود یا غلط. این چه کاری است تماشاگرانتان کردند و فحش ناموسی دادند؟ شما که اینقدر مدعی هستید و می گویید شمسایی رفیقم است، عوامل ات را جمع کن که به داور و ناظر زنگ می زنند و می گویند در گزارش بازی علیه شمسایی بنویسید. واقعاً خجالت آور است.

وی افزود: من خودم را به ایران ثابت کرده ام و هرکاری که بخواهم انجام می دهم. پارسال گفتم که به خاطر شرایط مالی بازی نمی کنم و نکردم. بنابراین نشان دادم که وصل به فوتسال نیستم، اما شماها وصلید! به من می گویند عذرخواهی کن اما برای چه؟ برای اینکه علیه ام فحاشی کردند یا به این دلیل که زنگ می زنند و می گویند علیه شمسایی گزارش بنویسید. بازیکن ۲۰ ساله من از ترس تماشاگران شما در رختکن قایم شده بود. فقط مانده بود در کمد قایم شود. خوراکچی می گوید شوتم گل نشد اما من با قاطعیت می گویم آن توپ گل بود. پیش از اینکه به چین بروم، ۱۵ جلسه در زمین میثاق تمرین کردم. تیرک دروازه میثاق دو لوله دارد که تور به آن وصل شده است. من بالای ۵۰ بار در تمرین به این قسمت از دروازه زده ام. اگر کسی پشت دروازه بوده است متوجه می شود گل شده است یا نه. اصلا توپ گل نشد چرا داورها به رختکن رفتند. می گویند افتخاری داورها را به رختکن برده اما این موضوع ربطی به من ندارد. تیم ما سراسر حمله بود و از نیمه تمام ماندن بازی ما ضرر کردیم.

سرمربی – بازیکن دبیری تبریز همچنین درباره این اظهارنظر خوراکچی که گفته زور دبیری در فوتسال نرسید و بازی را به جنجال کشیدند، اظهار کرد: فوتبال پایاپایی از جانب دو تیم ارائه شد. خوراکچی نباید بگوید که زور ما به آنها نرسید. تماشاگران شما به زمین ریختند. مگر ما می خواهیم اتفاقی که برای روح الله داداشی افتاد برای من هم بیفتد؟ گور پدر فوتسال. ما را نشکنند، این فوتسال را نمی خواهیم. معتقدم خوراکچی باید عذرخواهی کند که رختکن ما را کنار استخر و سونای ورزشگاه قرار داده که انگار در سونای خشک نشستیم. همه می گفتند خوراکچی کارش این است. صندلی به ما دادند که از جنگ جهانی برگشته بود، بعد می گویند جرقه درگیری ها را شمسایی زد اما این بازیکن حریف بود که فحاشی کرد. زمانی که رفتم ضربه کرنر را بزنم، یکی از تماشاگران فحاشی بسیار رکیکی علیه ام کرد که من این آدم را می شناسم. اگر در این فوتسال بخواهد به زن و بچه ام توهین شود، آن را نمی خواهم. این تماشاگر که به خوبی او را می شناسم، حتی من را تهدید که بیرون ورزشگاه می کشمت.

وحید شمسایی همچنین در ادامه گفت وگو با ایسنا درباره ماجرایی که روز قبل از بازی بین او و خوراکچی به وجود آمده است، تصریح کرد: محمود اخلاقی دارد که خودش هم قطعا به آن اذعان می کند. او روز قبل از بازی به هیچ تیمی سالن تمرین نمی دهد. اما قانون می گوید هر تیمی که میزبان است باید به میهمان برای تمرین سالن بدهد. دو هفته قبل از بازی اعلام کردیم که سالن را برای ساعت ۱۵ می خواهیم. اما او هربار ساعت را تغییر می داد. مگر ما می توانیم در تبریز به کسی سالن بدهیم.

وی در پایان در پاسخ به پرسشی که دلیل اختلاف اخیرش با خوراکچی با توجه به دوستی که از قبل با هم داشتند چیست، عنوان کرد، ما الان هم با هم رفاقت نزدیکی داریم و خوراکچی برایم قابل احترام است اما او صحبت هایی کرده بود که باید از خودم دفاع می کردم. من همانطور که گفتم وابسته به این رشته نیستم اما خوراکچی دوست دارد به فوتسال وصل باشد. او استاد برادرم است. من رابطه خانوادگی با او دارم و خانه یکی هستیم. من حتی با باجناق ها و برادرهایش رفقیم اما باید از خودم دفاع می کردم. آقای خوراکچی شما که مدعی هستید مشیری دوستت است شنیدم که دیروز به ماموران نیروی انتظامی می گفتید که بازداشتش کنید. مگر مشیری جرم و جنایت کرده بود؟ پس آنهایی که به زمین آمده بودند را باید اعدام کنند؟
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات