رضا قوچان نژاد با وجود گلزنی برای تیمش مقابل واسلند، از سوی هواداران خودی هو شد.

به گزارش افکارنیوز ، رضا قوچان نژاد، بازیکن ایرانی استاندارلیژ شب گذشته برای اولین بار در ترکیب ثابت تیمش در لیگ بلژیک قرار گرفت و در دقیقه ۱۵ موفق شد اولین گل تیمش را به ثمر برساند.

البته این گل برای استاندارلیژی ها چندان آمد نداشت چرا که آنها در نهایت مقابل واسلند با تساوی دو بر دو متوقف شدند و دو امتیاز مهمی خانگی را از دست دادند. البته استاندار لیژ با همین یک امتیازی که از واسلند گرفت، با ۳۰ امتیاز صدرنشین لیگ بلژیک باقی ماند.

نکته جالب در مورد قوچان نژاد، شعارهایی بود که تماشاگران در دقیقه ۶۰ و هنگام تعویض علیه او سر دادند. تماشاگران لیژی از عملکرد مهاجم ایرانی خود اصلا رضایت نداشتند و او را هو کردند.

همین امر باعث شد تا وی در پایان بازی سوژه اصلی خبرنگاران بلژیکی باشد. قوچان نژاد بعد از تساوی تیمش در جمع خبرنگاران حاضر شد و ابتدا در خصوص بازی صحبت کرد.

رضا در خصوص تساوی تیمش این چنین گفت: «به حریف احترام می گذارم اما متاسفانه امروز خیلی راحت دو امتیاز را از دست دادیم. به اندازه کافی موقعیت برای گل کردن داشتیم اما بی دقتی مانع از پیروزی ما شد. »

گوچی در ادامه در خصوص گلزنی اش هم توضیح داد: «از دست دادن دو امتیاز خانگی خیلی ناراحت کننده است اما برای خودم خوشحالم که در اولین بازی فیکسم در این فصل گلزنی کردم. من قبلا در لیگ اروپا فیکس بازی کرده بودم اما در لیگ بلژیک چنین فرصتی نداشتم. خوشحالم که امروز جواب اعتماد مربی را دادم و گلزنی کرددم. »

بازیکن ایرانی استاندارلیژ در پایان اشاره ای هم به واکنش منفی تماشاگران داشت و گفت: «در این مورد باید بگویم که اتفاق خیلی مهمی نیفتاده است. در آن لحظه مشخص نبود تماشاگران به چیزی اعتراض می کنند و مرا هو می کنند اما من کار خودم را می کنم و دستورات مربی را در زمین اجرا خواهم کرد. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات