خبرگزاری تسنیم: هافبک تیم سایپا گفت: هنوز هم استقلال شانس اول قهرمانی است.

به گزارش افکارنیوز ، کیانوش رحمتی درباره شرایط تیم سایپا برای دیدار فردا (یکشنبه) مقابل استقلال عنوان کرد: در چند دیدار اخیر نتایج خوبی کسب کردیم و با پیروزی مقابل فجر در هفته گذشته با روحیه خوبی به مصاف استقلال خواهیم رفت. متاسفانه در این دیدار علی زینالی یکی از بازیکنان جوان و با انگیزه سایپا را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم.

وی با اشاره به تیم استقلال افزود: در چند هفته اخیر همه تمرکز استقلال بازی های لیگ قهرمانان آسیا بود و کمی از لیگ عقب مانده ولی مطمئنم پس از تعطیلات نیم فصل همه می توانند استقلال واقعی را ببینند، چرا که در آن زمان همه مصدومان کامل در خدمت استقلال خواهند بود.

هافبک سایپا ادامه داد: شاید خیلی ها فکر کنند استقلال عقب مانده ولی به نظرم این تیم شانس اول قهرمانی است. البته یکی از سخت ترین بازی های استقلال در لیگ بازی با تیم جوان، با انگیزه و شاداب سایپا است.

رحمتی در مورد طلبش از استقلال تصریح کرد: ۴۷۰ میلیون تومان از استقلال طلب دارم. در این چند روز می خواهم با مسئولان استقلال دوستانه صحبت کنم. حاضرم بخشی از قراردادم را به خاطر استقلال ببخشم ولی به شرط اینکه مسئولان این باشگاه نیتی برای پرداخت بقیه پولم داشته باشند.

هافبک سایپا در خصوص جدایی اش از استقلال گفت: خیلی دوست داشتم فوتبالم را در استقلال به پایان می بردم ولی مصدومیتی گریبانگیرم شد که از ترکیب دورم کرد. پس از بهبودی پشت ترافیک خط هافبک استقلال ماندم و شرایط طوری بود که ناخواسته باید از استقلال جدا می شدم. فوتبال است و دست کادر فنی باید برای گرفتن و خروج هر بازیکنی باز باشد. از لحاظ منطقی بابت جدایی ام از استقلال ناراحت نیستم ولی از لحاظ احساسی خیلی ناراحتم.

وی درباره خداحافظی فرهاد مجیدی از فوتبال عنوان کرد: مجیدی محبوب استقلالی ها بوده و خواهد ماند. تصمیم او شخصی بود ولی می دانم خیلی ها از این تصمیم ناراحت شدند چون هواداران دوست داشتند او را باز هم در زمین ببینند.

رحمتی در مورد اینکه چرا در این فصل کمتر به میدان می رود، تصریح کرد: این مسئله به نظر سرمربی برمی گردد. در این فصل تنها ۵ دیدار به میدان رفتم و یک دیدار نیز در جام حذفی بازی کردم. همه تلاشم را می کنم که بیشتر به میدان بروم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات