بازیکن صربستانی استقلال گفت: «همیشه وقتی بازی های استقلال را می دیدم دوست داشتم به مجیدی پاس گل بدهم. »

به گزارش افکارنیوز ، گوران لاوره نیم ساعت بعد از حضور در زمین در بازی مقابل مس کرمان با احمد جمشیدیان هافبک استقلال تعویض شد و با حالتی شوک زده روی نیمکت نشست. لاوره البته شانس آورد چون جانشین احمد جمشیدیان هم نمایش بسیاری بدی در این بازی داشت تا کسی متوجه تفاوت او با جانشینش نشود.

جالب اینکه خود قلعه نویی هم بعد از بازی به این نکته اشاره کرد و گفت: «لاوره خیلی بد بود عوضش کردیم اما جمشیدیان هم هیچ کار خاصی نکرد. »

با این وصف گوران لاوره همچنان این شانس را دارد که در بازی بعدی استقلال در ترکیب ثابت آبی ها حضور داشته باشد. استقلال که درگیر بازی های عقب افتاده خود است از نظر تعداد بازیکن شرایط مساعدی ندارد و همین یک توفیق اجباری برای لاوره است.

این بازیکن صربستانی درباره تعویضش در بازی مقابل مس می گوید: «خیلی وقت بود که منتظر چنین لحظه ای بودم و می خواستم از اول در ترکیب استقلال بازی کنم اما شرایط آنطور که من می خواستم پیش نرفت و مربی مجبور شد بعد از ۳۰ دقیقه من را عوض کند. البته حقیقتا من انتظارش را نداشتم بعد از این مدت کم تعویضم کند چون تازه داشتم با شرایط زمین و مسابقه خو می گرفتم. البته من بازیکن حرفه ای هستم و باید تصمیمات مربی را بپذیرم تا الان هم همین طور بوده و بحث زمین زدن پیراهنم هم اصلا حقیقت نداشت. »

لاوره درباره شانس حضورش در بازی سایپا می گوید: «امیدوارم بتوانم در این بازی به میدان بروم و به تیم کمک کنم. در حال حاضر بازیکنان مصدوم زیادی داریم و سرمربی قصد دارد از نفرات جایگزین استفاده کند و این بهترین فرصت برای من است تا شرایط خودم را به نمایش بگذارم. من فصل پیش قرار بود به استقلال بیایم اما مشکلات به وجود آمد که باعث شد باشگاه خودم پارتیزان هم من را از لیست خارج کند چون به آنها گفته بودم به استقلال خواهم رفت. این مسئله لطمه شدیدی به من زد اما من در حال بازگشت به شرایط خوبم هستم. حالا من ۳ مسابقه فرصت دارم تا نشان بدهم چرا مربیان استقلال من را انتخاب کرده اند. فرصتی کوتاه که شاید مهمترین بازی های عمر من باشند. من به ایران نیامدم که توریست باشم و پولم را بگیرم به قول خودتان دوست دارم دستمزدم حلال باشد. »

لاوره در ادامه حرف هایش در این باره که آیا استقلال او را نیم فصل از فهرست خود خارج خواهد کرد اینطور پاسخ می دهد: «امیدوارم که اینطور نباشد. من با تمام تمرکز و توانی که طرفداران استقلال از من انتظار دارند مشغول تمرین هستم و پیش خودم فکر می کنم مزد این تلاش را خواهم گرفت. »

سوال آخر ما از لاوره درباره خداحافظی فرهاد مجیدی است. او می گوید: «فرهاد مجیدی یکی از بازیکنانی بود که از ابتدای حضور من در ایران رابطه محترمانه و خوبی با من داشت و سعی کرد خیلی به من کمک کند به نظر من هم از نظر شخصیتی و هم از نظر شکل بازی مجیدی یکی از بهترین های استقلال بود و من امیدوارم در مربیگری کارش را با موفقیت پیش ببرد. »

حرف پایانی لاوره هم این است: «همیشه وقتی بازی های استقلال را می دیدم دوست داشتم به مجیدی پاس گل بدهم. او مهاجمی است که خیلی خوب دفاع ۴ نفره را می شکند و می داند چگونه پشت فضاهای خالی حرکت کند. برای یک هافبک طراح هوش مهاجمی که روی دست او بازی می کند یک نکته کلیدی است… متاسفم که این اتفاق نیفتاد اما شاید با انگیزه ای که در تیم هست در بقیه بازی ها اتفاقات خوبی رخ بدهد. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات