سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز، نقش علی کریمی در این تیم را بیش از یک بازیکن توصیف کرد.

به گزارش افکارنیوز ، تیم فوتبال تراکتورسازی قرار بود فردا (یکشنبه) در رقابت های جام حذفی مقابل ماشین سازی قرار بگیرد اما حریف تراکتورسازی در نهایت از حضور در این رقابت ها انصراف داد. حالا تبریزی ها باید خودشان را برای بازی با استقلال آماده کنند، دیداری که حتی در سرنوشت قهرمانی هم تاثیرگذار خواهد بود. جلالی در مورد آخرین وضعیت تراکتورسازی در لیگ برتر و مسائل مهم دیگر به سوالات خبرنگار تسنیم پاسخ داد که مشروح آن در زیر می آید:

بعد از گذشت ۱۴ هفته از آغاز لیگ برتر آیا از روند امتیازگیری تراکتورسازی راضی هستید؟

از ۱۴ بازی ۲۶ امتیاز گرفته ایم و هنوز تکلیف یک امتیاز کسر شده از تیم ما معلوم نیست. با این شرایط ما از هدف گذاری ابتدای فصل ۲ امتیاز عقب هستیم. هر چند که به هدف مان نرسیده ایم ولی ناراضی هم نیستیم و این فاصله قابل جبران است.

آیا قهرمانی نیم فصل برای شما مهم است؟

ما به اهداف بلندمدت خود فکر می کنیم و توجه زیادی به قهرمانی نیم فصل نداریم. برای مان مهم این است که در پایان فصل قهرمان شویم نه در نیم فصل.

در مورد علی کریمی صحبت کنید. او با اینکه درخشش خوبی مقابل استقلال خوزستان داشت اما از دیگر بازیکنان تراکتورسازی تعریف کرد. در این خصوص چه صحبتی دارید؟

من پیش از این با کریمی کار نکرده بودم. او غیر از اینکه برای تیم ما یک بازیکن محسوب می شود در زمینه های دیگر هم به تراکتورسازی کمک می کند. وقتی چنین حرف هایی زده می شود مطمئناً می توان به ارزش خیلی چیزها پی برد. نقش او در تیم ما بیش از یک بازیکن است.

در مورد به اوج رسیدن کریم انصاری فرد چه صحبتی دارید؟

هر بازیکنی برای رسیدن به یک فرم ایده آل باید خودش هم تلاش کند. او شرایط سختی داشت ولی تلاش کرد تا به دوران خوبش برسد.

در مورد بازی حساس با استقلال در هفته پانزدهم چه صحبتی دارید؟

تمامی بازی ها برای ما مهم هستند ولی بعضی از بازی ها خیلی مهم هستند و امتیاز گرفتن در آن مسابقات برای تراکتورسازی اهمیت و ارزش بیشتری دارد. بازی با استقلال از این دست بازی ها است و برای ما خیلی اهمیت دارد.

برای نیم فصل دوم بازیکن می گیرید؟

اگر احساس کنیم که تیم نیاز به تقویت دارد این کار را خواهیم کرد.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات