گزارش تمرین استقلال

تمرین تیم فوتبال استقلال در یک هوای بارانی و در غیاب ۵ بازیکن انجام شد.

به گزارش افکارنیوز ، تمرین تیم فوتبال استقلال جهت آماده سازی برای دیدار مقابل سایپا از ساعت ۱۵ امروز (شنبه) در کمپ اختصاصی این باشگاه برگزار شد.

* با توجه به هوای بارانی بازیکنان استقلال و کادر فنی این تیم از لباس های گرمی که روز گذشته به آنها تحویل داده شده بود استفاده کردند تا تمرین آبی پوشان رنگ و بوی زمستان را به خود بگیرد.

* آندرانیک تیموریان، خسرو حیدری، هاشم بیک زاده و سیاوش اکبرپور، غایبان تمرین استقلال بودند. حیدری، بیک زاده و اکبرپور به دلیل مصدومیت و تیموریان به دلیل عدم پرداخت مطالباتش در تمرین شرکت نداشتند.

* گوران لاوره و میرشاد ماجدی هم از غایبان تمرین استقلال بودند. لاوره به علت مسمومیت در تمرین حاضر نبود.

* بازیکنان استقلال در خصوص رفتن فرهاد مجیدی به انگلیس برای گذراندن دوره مربیگری با یکدیگر صحبت می کردند و پیگیر این مسئله بودند که آیا مجیدی به انگلیس سفر کرده است یا نه.

* به دلیل بارش باران روی چمن کمپ کاور پوشانده بودند که به دستور امیر قلعه نویی نصف کاورها از روی زمین برداشته شد.

* بازیکنان استقلال پس از چند دقیقه دویدن در ۳ گروه بازی آقاوسط را انجام دادند. در بازی آقاوسط کری زیادی بین بازیکنان وجود داشت و حتی امیر قلعه نویی نیز شاهد کری خواندن بازیکنان بود. در یک گروه که امیرحسین صادقی، جواد نکونام، پژمان منتظری، آرش برهانی، حنیف عمران زاده و ستار همدانی حضور داشتند نکونام نقش داور را ایفا می کرد. جالب اینکه صادقی، نکونام را علیرضا فغانی خطاب می کرد.

بعد از این بخش بازیکنان به تمرین سانتر از جناحین و شوتزنی به سمت دروازه ها پرداختند که در این بخش بازیکنان در شوتزنی ناموفق اما در سرزنی موفق بودند. در بخش سانتر از جناحین پژمان نوری عملکرد خوبی داشت که به همین خاطر از سوی امیر قلعه نویی و بازیکنان استقلال مورد تشویق قرار گرفت.

* تنها حدود ۲۰ نفر از هواداران استقلال از نزدیک نظاره گر تمرین آبی پوشان بودند که در خصوص رفتن آندرانیک تیموریان از استقلال در نیم فصل دوم صحبت کرده و بابت این مسئله ابراز تاسف می کردند. ظاهراً خبر جدایی تیموریان نیز به گوش امیر قلعه نویی رسیده که باعث ناراحتی سرمربی استقلال شده است.

* بازیکنان استقلال به هنگام تمرین در خصوص وضعیت زمین ورزشگاه انقلاب کرج صحبت می کردند و معتقد بودند با بارندگی امروز کیفیت زمین از بین رفته است.

* در بازی آقاوسط شوخی های حنیف عمران زاده و علیرضا نیکبخت واحدی جلب توجه می کرد. مهدی رحمتی نیز در تمرین آقاوسط حضور داشت و بیشتر با پژمان نوری کری می خواند.

به گزارش تسنیم تیم فوتبال استقلال در دیداری معوقه از هفته دوازدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور از ساعت ۱۵ فردا (یکشنبه) در ورزشگاه انقلاب کرج به مصاف تیم سایپای البرز می رود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات