زمانی که تیم نتیجه نمی گیرد بازیکنان هم نمی توانند در حد خودشان باشند

مهاجم تیم فوتبال راه آهن سورینت گفت: نمی توانم این موضوع را پنهان کنم که روزی به استقلال بازگردم.

به گزارش افکارنیوز ، امین منوچهری در خصوص دیدار تیم های فوتبال ذوب آهن و راه آهن سورینت اظهار داشت: دو تیم شرایط یکسانی دارند و سه امتیاز برای هر دو ارزشمند است و این موضوع کار را برای هر دو تیم راحت تر می کند زیرا هم ذوب آهن و هم راه آهن برای گود وارد میدان خواهند شد. امیدوارم در بازی فردا ما پیروز میدان باشیم زیرا استحقاق این موضوع را داریم.

وی در مورد اینکه در دیدار گذشته مقابل پرسپولیس در ۱۰ دقیقه پایانی وارد میدان شده و علت این موضوع چه بود، یادآور شد: بنابر نظر و صلاحدید کادر فنی من در ۱۰ دقیقه پایانی وارد بازی شدم و با وجود اینکه در دیدار مقابل استقلال خوزستان گل هم به ثمر رسانده بودم اما نظر سرمربی این بود که در ترکیب اصلی حضور نداشته باشم. مشکل خاصی وجود نداشت.

مهاجم راه آهن سورینت در مورد اینکه چقدر از عملکردش رضایت دارد و توانسته به آنچه که می خواسته به این تیم برسد، دست یابد، تصریح کرد: وقتی که تیم نتیجه نمی گیرد، بازیکنان هم به نوبه خود با مشکل روبرو می شوند. طبیعتا من هم نتوانسته ام آنچه را که قصد داشتم نشان دهم. تمام بازیکنان در راه آهن هدف بزرگی داشتم به هر حال بدشانسی هایی داشتیم و نتوانستیم به این مهم دست یابیم.

منوچهری یادآور شد: در برخی بازی ها می توانستیم برنده بازی باشیم اما اشتباهات داوری باعث شد تیم ما به حاشیه و بحران برود. در مجموع امیدوارم فردا روزی باشد که تمام بازیکنان تمرکز خود را روی بازی گذاشته باشند و بتوانیم در این دیدار به برتری دست یابیم.

مهاجم راه آهن سورینت در مورد اینکه آیا در نیم فصل قصد جدایی از این تیم را داشته است، گفت: ما دو بازی حساس مقابل ذوب آهن و دیگری درجام حذفی داریم که با تمام وجود در این دو بازی حاضر خواهم شد تاکنون که فکر خاصی نکردم. تمام تمرکز خود را روی دو بازی گذاشته ام.

منوچهری در مورد خداحافظی فرهاد مجیدی و اینکه باشگاه استقلال به دنبال مهاجم جایگزین اوست، تصریح کرد: من همیشه بازی های مجیدی را دوست داشتم و دنبال می کردم. در مورد بازیکن جایگزین هم باید بگویم که هم اکنون گزینه ای مطرح نشده زیرا استقلال ۳-۴ بازی دارد و سایر تیم ها هم درگیر لیگ هستند اگر بازیکنی در این باره صحبت می کند دنبال بازارگرمی است.

وی در مورد اینکه آیا دوست دارد به استقلال بازگردد، یادآور شد: این موضوع را نمی توانم پنهان کنم. همیشه دوست دارم یک روز به استقلال بازگردم و می خواهم این امر با قدرت انجام شود. هم اکنون همه فکر و ذهنم را روی راه آهن گذاشته ام و به مسئله دیگری فکر نمی کنم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات