با درخواست علی دایی، سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس از چند زمین در شرق و غرب تهران دیدن کرد تا محل تمرین شان را تغییر دهند.

به گزارش افکارنیوز :
* پرسپولیسی ها از شرق به غرب می روند تا زمین تمرین شان را تغییر دهند
با توجه به وضعیت نامساعد زمین تمرین ورزشگاه درفشی فر مسئولان باشگاه پرسپولیس از چند وقت پیش به دنبال زمین تمرین جدید بودند اما موفق به پیدا کردن زمین مناسب نشدند از همین رو علی دایی در جلسه ای با سعید شیرینی از او خواست که شرایط را برای در اختیار گرفتن یک زمین مناسب را مهیا کند.


به همین دلیل سرپرست قرمزپوشان ظرف دو و سه روز گذشته به شرق و غرب تهران رفت و از چند زمین چمن و امکاناتش دیدن کرد و قرار است از دو زمین و امکاناتش گزارشی به علی دایی بدهند. با توجه به درخواست کادر فنی قطعاً تمرینات پرسپولیس از نیم فصل دوم در زمین چمن جدید برگزار خواهد شد تا درفشی فر نیز چند مدتی زیر کشت برود.


گفته می شود به احتمال فراوان قرمزپوشان مجدداً در غرب تهران تمرینات خود را دنبال می کنند.


* جلسه چهارجانبه پرسپولیسی ها برگزار می شود
حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: «با نظر مدیرعامل باشگاه طی روزهای آینده جلسه رویانیان، دایی، پنجعلی و شیرینی در خصوص بررسی عملکرد قرمزپوشان و پرداخت برخی از مطالبات بازیکنان برگزار خواهد شد. »


وی افزود: «البته معتقدیم بازیکنان ما با توجه به نام و پیراهن پرسپولیس همواره بدون چشمداشتی برای این تیم بازی کرده اند اما پس از برگزاری این جلسه در خصوص مسائل تصمیم گیری لازم خواهد شد. »


قدوسی ادامه داد: «قطعا بازیکنان از شرایط تیم های دیگر نیز باخبر هستند اما ان شاءالله با توجه به اینکه امسال با تلاش رویانیان، کادر فنی و بازیکنان تیم خوبی جمع شده و خدا را شکر نتایج خوبی هم گرفته، اجازه نخواهند داد حاشیه ای به تیم وارد شود تا ان شاءالله پرسپولیس بتواند در انتهای فصل قهرمانی را جشن بگیرد. »


* رویانیان برای دیدار پرسپولیس و ستارگان میلان با فتح الله زاده و قلعه نویی گفتگو کرد
پس از انتقاد رویانیان از مسئولان سازمان لیگ به دلیل مقارن شدن بازی پرسپولیس و ستارگان میلان با برخی از بازی های لیگ برتر مدیرعامل قرمزپوشان برای چندمین بار با مسئولان سازمان لیگ، فتح الله زاده و قلعه نویی گفتگو کرد.


از همین رو با توجه به اینکه برنامه سازمان لیگ اعلام شده بود و بازی ستارگان میلان با قرمزپوشان با بازی پرسپولیس و تراکتورسازی همزمان شده بود، برگزاری این دیدار در ورزشگاه آزادی به دلیل برخی مشکلات امکان پذیر نبود به همین دلیل رویانیان باز هم طی دو روز گذشته انتقادهایی از سازمان لیگ داشت. اما پس از حرف و حدیث فراوان تاج رئیس سازمان لیگ اعلام کرد که حاضر است مشکلات پیش روی پرسپولیس را برای برگزاری با ستارگان میلان حل کند و هرگونه همکاری را انجام خواهد داد.


از همین رو روز گذشته جلسه ای بین بهروان، آلبرت و مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس برگزار شد و قول کمک برای برگزاری این بازی به قرمزپوشان داده شد.


رویانیان نیز پس از استقبال سازمان لیگ در این زمینه با فتح الله زاده به گفتگو پرداخت تا تاریخ بازی استقلال از ۸ به ۹ آذر تغییر کند که فتح الله زاده نیز موافقت اولیه خود را با این موضوع اعلام کرد.


همچنین رویانیان با قلعه نویی نیز به گفتگو پرداخت و قلعه نویی اعلام کرد به شرطی حاضرم این دیدار برگزار شود که بازی های استقلال فشرده نشود و موافقت اولیه خود را با برگزاری این دیدار اعلام کرد.


مدیرعامل قرمزپوشان نیز از این حسن نیت استقلالی ها و سازمان لیگ تقدیر و تشکر کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات