جزئیات توافق پرسپولیس با ستارگان میلان؛

باشگاه پرسپولیس می تواند پیشکسوتان مورد نظر خود را در فهرست ارسالی باشگاه میلان برای حضور در ایران انتخاب کند که نام بازیکنان بزرگی همچون پائولو مالدینی، آندری شفچنکو و فرانکو بارسی در این فهرست دیده می شود.

به گزارش افکارنیوز ، مسئولان تیم ستارگان میلان با ارسال نامه ای به باشگاه پرسپولیس موافقت خود را برای برگزاری دیدار دوستانه با پیشکسوتان این تیم در تاریخ هفتم آذر اعلام کردند.


روز گذشته رویانیان و همچنین مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس مذاکراتی با تاج داشتند و از او درخواست کردند که با توجه به برگزاری این بازی در تاریخ هفتم آذر دیدار پرسپولیس مقابل تراکتورسازی و همچنین دیدار استقلال با گسترش فولاد در تاریخ دیگری برگزار شود.


مسئولان سازمان لیگ هم اعلام کردند که تاریخ بازی استقلال و گسترش فولاد پس از هماهنگی با مسئولان باشگاه استقلال تغییر پیدا کند که رویانیان بعد از گفتگوی تلفنی با بهروان بار دیگر این درخواست را مطرح و او هم موافقت ضمنی خود را اعلام کرد.


با توجه به این که رویانیان قبل از این با قلعه نویی صحبت کرده بود، در این زمینه با فتح الله زاده هم صحبت کرد. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به خاطر همکاری تاج، قلعه نویی و فتح الله زاده و نگاه مثبت و ملی شان از آنها تشکر کرد.


رویانیان پنجشنبه نهم آبان نامه ای به باشگاه میلان ارسال و در آن موافقت باشگاه پرسپولیس با برگزاری بازی در تاریخ هفتم آذر را اعلام کرد. تاریخ پیشنهادی قبلی ایرانی ها مقارن با ایام تاسوعا و عاشورا بود و پس از این که میلانی ها هفتم آذر را پیشنهاد دادند، پرسپولیس نیز با این تاریخ موافقت کرد.


قرارداد این دو باشگاه برای برگزاری بازی دوستانه نهایتا تا دو هفته دیگر به امضا می رسد و پس از آن اجرایی می شود. میلانی ها در نامه خود شرایط برگزاری بازی را به پرسپولیس اعلام کردند و نام ۳۰ بازیکن را در این نامه آورده اند که از بین آنها ۱۶ تا ۱۸ بازیکن به همراه چهار – پنج همراه به تهران خواهند آمد.


در فهرست ارسالی باشگاه میلان بازیکنان مطرح و اسامی شاخصی وجود دارد که همگی چهره های بین المللی هستند. میلانی ها به پرسپولیس اعلام کردند که می توانید از بین این ۳۰ نفر بازیکنان مورد نظر خود را به ما اعلام کنید. در این فهرست بازیکنانی مثل مالدینی، شوچنکو و بارسی حضور دارند.


مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در این زمینه گفت: «فعلا نمی توانیم نام ۳۰ بازیکن را اعلام کنیم؛ چرا که از نظر حرفه ای بهتر است قرارداد منعقد شود و بعد جزئیات برگزاری بازی رسانه ای شود. ضمن این که هنوز هیچ بازیکنی برای تیم ستارگان پرسپولیس انتخاب نشده که این موضوع هم بعد از عقد قرارداد رسمی موکول شده است. از هر دهه نمایندگانی از پیشکسوتان پرسپولیس برای بازی در این تیم انتخاب خواهند شد. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات