گفت و گویی از آرش، گلزن بازی با سایپا

آرش برهانی گلی که وارد دروازه سایپا کرد را به فرهاد مجیدی تقدیم می کند. آرش در گفت و گویی به تشریح حال و هوایی که پس از این گل ۳ امتیازی داشته اشاره کرده است…

به گزارش افکارنیوز ، آرش برهانی با به ثمر رساندن یک گل سه امتیازی مقابل سایپا باعث شد تا استقلال در روزی که نیمی از نفراتش را در اختیار نداشت یک پیروزی با ارزش خارج از خانه را به دست بیاورد. گفت وگوی او پس از پیروزی امروز را در زیر می خوانید.

*استقلال در روزی که تقریبا نیمی از بازیکنانش را در اختیار نداشت به برتری رسید. در خصوص این مهم صحبت کن؟

ما دو، سه بازیکن تاثیرگذارمان را به دلیل مصدومیت و دو، سه بازیکن دیگر را به دلیل محرومیت در اختیار نداشتیم، اما بچه ها واقعا خیلی خوب و همدل بودند و با یک وحدت تاکتیکی توانستیم تیم خوب سایپا را شکست دهیم.

*این اولین بازی استقلال بدون فرهاد مجیدی بود، فکر می کنی این موضوع چقدر در روند تیم تاثیرگذار بود؟

جای فرهاد مجیدی همیشه در استقلال خالی خواهد ماند و هیچ بازیکنی نمی تواند جای او را بگیرد چون فرهاد بازیکن بسیار بزرگی است. همیشه به این امید داشتیم که اگر فرهاد در یک بازی غایب است در دیدار بعدی همراه ما خواهد بود، اما این بار می دانستیم که دیگر خبری از فرهاد در کنار تیم نخواهد بود و این واقعا برایمان سخت جلوه می کرد، البته استقلال تیم بزرگی است و جدا از فرهاد مجیدی امروز غایبان بزرگ دیگری هم داشتیم مثل خسرو حیدری که نبودش در چند بازی کاملا محسوس است یا جواد نکونام، هاشم بیگ زاده، آندو و سیاوش با این وجود به قول معروف این بازی برای ما حال و هوای خیلی خاصی داشت و برای خود من این طور بود که بدون فرهاد مجیدی انگار یک چیزی کم داشتم. البته که مهم استقلال است که باید راهش را ادامه دهد و همه ما در این راه به تیم محبوب مان کمک خواهیم کرد.

*در یادداشتت پس از خداحافظی مجیدی از فوتبال گفته بودی که در شادی های پس از گلت همیشه او نفر اولی بوده که به سراغت می آمده، اما این بار خبری از کاپیتان استقلال نبود.

واقعا پس از گلزنی هایم همیشه فرهاد اولین نفری بود که در شادی گل به سراغم می آمد و حتی خوب به یاد دارم که در چند بازی حالا به دلیل حساسیت یاتمرکزی که بچه ها روی کارشان داشتند فقط فرهاد در شادی گل با من سهیم بود. این بازی واقعا جای او خالی بود و من به همین دلیل گلم را تقدیم به فرهاد عزیز می کنم که امیدوارم در ادامه راهی که پیش گرفته موفق باشد.

*آرش برهانی پس از هفته ها در ترکیب ثابت استقلال به میدان رفت؟

شرایط جوری بود که منتظر زمانی بودم تا بدون استرس و با روحیه و انگیزه خوب بازی کنم. یک سفر کاری هم در این مدت داشتم که باعث شد چند روزی از هیاهوی فوتبال جدا شوم و وقتی برگشتم واقعا به لحاظ روحی شرایط بهتری پیدا کردم البته جا دارد تشکر کنم از بچه های دیگر تیم که در طی این مدت خیلی به من کمک کردند و واقعا برایم سنگ تمام گذاشتند و همین طور هواداران. تنها چیزی که در بدترین شرایط همیشه من را در استقلال نگه داشته هواداران بودند و امیدوارم با گلی که امروز زدم یک درصد از محبت های شان را جبران کرده باشم.

آرش برهانی

*گلی که به ثمر رساندی حاصل یک کار خوب تیمی بود، در خصوص آن صحنه صحبت کن؟

این اولین بازی بود که من و مهدی نظری کنار هم فیکس بازی می کردیم. مهدی در صحنه گل خیلی زحمت کشید و یک پاس خوب به من داد و به همین خاطر معتقدم نباید با وجود گلزنی من از حرکت خوب او غافل شویم در کل اما فکر می کنم بازی با سایپا در روزی انجام گرفت که همه تیم فعل خواستن را صرف کرده بودند و همه دوست داشتیم به نتیجه برسیم. من، علیرضا نیکبخت و پژمان نوری در جناح چپ با هم بودیم و اینقدر در زمین خوب باهم صحبت می کردیم و هماهنگی داشتیم که به نظرم باعث می شد در کار تیمی هم موفق عمل کنیم.

در واقع تمام بازیکنان با جان و دل برای این بازی تلاش کردند از علیرضا گرفته که برای او خیلی خوشحالم که بازی خوبی ارائه داد تا مهران قاسمی که حتی فقط چند دقیقه بازی کرد یا خط دفاع و البته مهدی رحمتی که باید از او بابت اینکه گلم را حفظ کرد تشکر کنم.

*در پایان بازی به عنوان بازیکن برتر فنی میدان انتخاب شدی؟

به نظرم مهدی رحمتی و حتی علی نیکبخت می توانستند این عنوان را مال خود کنند. علی پس از مدت ها واقعا خوب بازی کرد، آن هم در روزی که در ترکیب ثابت تیم بود یا مهدی که چند موقعیت استثنایی را برای استقلال گرفت. در کل اما هر ۱۱ بازیکن ما امروز فوق العاده ظاهر شدند آن هم با بضاعتی که در این بازی داشتیم.

*آرش برهانی با این گل نوید روزهای خوب آینده را به هواداران می دهد؟

من همیشه سعی می کنم برای استقلال مثمرثمر باشم و در هر شرایطی به تیمم خدمت کنم حتی وقتی روی نیمکت بودم دوست داشتم تا به هم تیمی هایم روحیه بدهم ولی مطمئن باشید همه تلاشم را به کار می بندم تا پاسخ اعتماد مربیان تیم را بدهم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات