می خواهم با قهرمانی در بازی های آسیایی از تکواندو خداحافظی کنم

ملی پوش تکواندوی کشورمان گفت: اعضای کادر فنی تیم دانشگاه آزاد بدون این که به من بگویند یارگیری کردند و به عقیده من این کار آن ها غیراخلاقی و زشت بود.

به گزارش افکارنیوز ، یوسف کرمی اظهار داشت: ۶ سال به همراه تیم دانشگاه آزاد در لیگ برتر مسابقه دادم و حتی کاپیتان این تیم شدم اما متاسفانه کادر فنی بدون اینکه به من بگوید یارگیری کرد. این کار آنها به شدت زشت و غیراخلاقی است و از این بابت بسیار ناراحت هستم.

وی ادامه داد: تصمیم من این بود که در لیگ امسال شرکت نکنم ولی با این حال کادر فنی این تیم می توانست لااقل به خاطر روابط دوستانه ای که با هم داشتیم در این مورد با من صحبت کند. با بدترین بازیکنان هم این گونه که مسئولین دانشگاه آزاد با من برخورد کردند برخورد نمی شود. واقعا متاسفم.

ملی پوش تکواندوی کشورمان در مورد برنامه های آینده اش برای تیم ملی خاطرنشان کرد: همان طور که پیش تر هم در مصاحبه هایم اعلام کردم هدف اصلی ام حضور در بازی های آسیایی اینچئوان است و امیدوارم مسئولین فدراسیون در این راه مرا یاری کنند. می خواهم با درخشش در این میدان مهم از دنیای قهرمانی کنار بروم.

کرمی در مورد انتخابات فدراسیون تکواندو و ثبت نام هادی ساعی و محمد پولادگر عنوان کرد: نظر خاصی در این مورد ندارم ولی باید اشاره کنم پولادگر سال ها در این رشته مدیریت کرده و در روزهای سخت در کنار تکواندو بوده است. با همه کمبودهایی که واقعا اجتناب ناپذیر است این رشته را هدایت کرده است. در مورد ساعی هم نمی توانم نظر بدهم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات