با توجه به اینکه باشگاه های سپاهان و فولادخوزستان دوست ندارند رقیب شان استقلال در نیم فصل دوم قوی تر بشود بعید است که این دو باشگاه با حضور افشین و شریفات موافقت کنند به همین دلیل شانس رضاعنایتی برای بازگشت به استقلال بیش از دیگران است…

به گزارش افکارنیوز ، مسئولان باشگاه استقلال به دنبال جذب تعدادی از مهاجمان لیگ هستند. استقلالی ها در لیست خود بازیکنانی همچون آرش افشین، اسماعیل شریفات و رضاعنایتی را قرارداده اند که به طور قطع یکی از این بازیکنان به استقلال ملحق خواهد شد. در میان این ۳ بازیکن شانس حضور رضاعنایتی در استقلال بیش از سایرین است.

دلیل این موضوع هم رابطه خوبی است که امیر قلعه نویی با مدیرعامل باشگاه صبای قم دارد و پیش بینی می شود باشگاه استقلال برای جلب رضایت باشگاه صبای قم شانس بیشتری در قیاس با باشگاه سپاهان و فولاد که آرش افشین و اسماعیل شریفات را در اختیار دارند، داشته باشد.

استقلالی ها در راستای رسیدن به خواسته های خود حاضرشدند جی لوید ساموئل را هم به سپاهان بدهند و آرش افشین را بگیرند اما ممکن است باشگاه اصفهانی در راستای ضعیف نگه داشتن رقیبان با جدایی آرش افشین موافقت نکند.

فولادی هم درباره اسماعیل شریفات همین دیدگاه را دارند و پیش بینی می شود شانس عنایتی بیش از همه گزینه ها باشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات