محمدرضایی؛

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: «شاید فرکی بدون احتیاج من و فرزاد حاتمی را جذب کرده است. »

به گزارش افکارنیوز ، عباس محمدرضایی درباره نیمکت نشینی هایش در تیم فولاد اظهار داشت: «به هر حال این مساله نظر کادرفنی بود اما من دیگر نمی توانم طاقت بیاورم و ظرف روزهای آینده به یکی از پیشنهاداتم جواب مثبت می دهم تا از فولاد جدا شوم. »

وی ادامه داد: «نمی دانم چرا این اتفاقات رخ داده است. شاید فرکی بدون احتیاج من و فرزاد حاتمی را جذب کرده است. بعد از سانحه ای که برایم اتفاق افتاد، از نظر بدنی آماده ام و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتم اما فرکی این رفتارها را با من کرد. قطعا در روزهای آینده درباره آینده ام تصمیم می گیرم. »

هافبک فولاد همچنین گفت: «از فرکی ناراحتم چون اول فصل چند بار با هم صحبت کردیم و به من می گفت احتیاج دارد. من با نظر او به فولاد آمدم حتی می توانستم در استقلال بمانم. به قول معروف تمام سختی ها را به جان خریدم که به اهواز بیایم اما به من و فرزاد حاتمی کم لطفی شد. واقعا از شخصیتی مثل فرکی چنین انتظاری نداشتم. من بازیکنی نیستم که بدانم من از نفراتی که در زمین هستند، بهترم اما روی نیمکت بنشینم و صدایم هم درنیاید. »

محمدرضایی در پایان افزود: «از چند تیم پیشنهاد دارم که نام آنها را بر زبان نمی آورم. البته دوست دارم به استقلال برگردم چون استقلال خانه ام است و برای این تیم زحمت کشیدم اما همه چیز را به روزهای آینده موکول می کنم. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات