رئیس فدراسیون فوتبال قرار است امروز دوشنبه با مسئولان سازمان لیگ مذاکره کند و زمانی را برای برگزاری اردوها و آماده سازی تیم ملی آزاد کند تا تیم ملی قبل از پایان سال جاری ۲ تا ۳ بازی تدارکاتی انجام دهد.

علی کفاشیان روز یکشنبه نشستی را با کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی برگزار کرد که در این نشست گفتگوی مفصلی بین طرفین در خصوص برنامه های تیم ملی جهت آماده سازی برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل صورت گرفت.

در این نشست کارلوس کی روش نگران خود را نسبت به برگزار نکردن بازی های تدارکاتی و از دست دادن" فیفا دی" ها مطرح کرد زیرا تیم ملی در روزهای آینده فیفا باید در مسابقات مقدماتی جام ملت های آسیا به میدان برود، در حالی که کره جنوبی و ژاپن که مستقیماً به جام ملت ها صعود کرد ه اند، به جای دیدارهای مقدماتی بازی های دوستانه انجام می دهند.

همچنین با توجه به اینکه برنامه های لیگ و جام حذفی هم به صورت فشرده برگزار می شود، کی روش در این نشست از کفاشیان خواسته است بین این دیدارها، زمانی را برای برگزاری اردو و دیدار تدارکاتی تیم ملی داشته باشد که سازمان لیگ با آن مخالف است.

بر این اساس قرار است امروز دوشنبه علی کفاشیان با مسئولان سازمان لیگ مذاکره کند تا زمانی را برای برگزاری اردوها و آماده سازی تیم ملی آزاد کند. اگر شرایط فراهم شود تا اسفندماه تیم ملی دو سه دیدار تدارکاتی در ایران یا کشورهای دیگر برگزار خواهد کرد.

کی روش در این جلسه خطاب به علی کفاشیان اعلام کرده است که نگران لژیونرها نیست زیرا آنها در تیم های خود به آمادگی مطلوب می رسند اما او زمان می خواهد تا بازیکنان شاغل در فوتبال ایران را بتواند برای حضور در جام جهانی آماده کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات