نوشاد عالمیان:

پینگ پنگ باز المپیکی ایران می گوید مشکلی از نظر مربی در رقابت های جام جهانی نداشته و حتی فکر نمی کرده مقابل حریف چین تایپه ای اش شکست بخورد.

به گزارش افکارنیوز ، نوشاد عالمیان درباره عملکردش در جام جهانی گفت: این رقابت ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بود و ۲۰ نفر اول پینگ پنگ جهان در این رقابت ها حضور داشتند و من هم در این مسابقات خوب بازی کردم اما مقابل حریف چین تایپه ای خود شکست خوردم.

وی افزود: این حریفم بازیکن بسیار خوبی است و رنکینگ بالاتری نسبت به من دارد اما آنقدر روبه روی او راحت بازی کردم که اصلا فکرش را نمی کردم شکست بخورم.

عالمیان گفت: یکی از دلایل شکستم شاید این بود که کمی از مسابقات دور بوده ام.

پینگ پنگ باز المپیکی ایران درباره اینکه برخی ها گفته اند که مربی که پشت دست او بود مربی خوبی نبوده است، گفت: آقای نقی زاده که در این رقابت ها کنارم بود، مربی خوبی است و زمانی هم جزو تیم ملی ایران بوده و در آلمان هم دوره مربیگری دیده است. من از نظر مربی در این مسابقات مشکلی نداشتم و حتی از فدراسیون تشکر می کنم که این هماهنگی را انجام داد تا آقای تقی زاده به عنوان مربی کنارم باشد و در مسابقات تنها نمانم.

عالمیان درباره تغییرات اخیر در کادرفنی و رفتن علیدخت از تیم ملی هم به ایسنا گفت: آقای علیدخت در مدتی که در تیم ملی بودند کمک بسیار خوبی برایمان بودند و برای من و نیما زحمت زیادی کشیده اند. علیدخت سالیان سال است که برای پینگ پنگ زحمت می کشد و من از همین جا از او تشکر می کنم و حالا هم که آقای جعفری پور به تیم ملی آمده است از ایشان هم سپاسگزارم.

نوشاد عالمیان در اردوی تیم ملی تنیس روی میز
وی درباره وضعیت تمریناتش گفت: من تمریناتم را در شمال ادامه می دهم و انتظار داشتم بعد از المپیک مسوولان ورزش بیشتر به من رسیدگی کنند و کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش بودجه ای که باید را در اختیار فدراسیون نگذاشته اند، به همین دلیل حمایتی که مورد انتظارم بود بعد از المپیک از من صورت نگرفت.

وی در پاسخ به اینکه به نظر می رسد شما بعد از المپیک و در چند مسابقه اخیر آن طور که باید ظاهر نشده اید، گفت: بالاخره هر ورزشکاری در چند مسابقه خوب است و در چند مسابقه خوب ظاهر نمی شود، این موضوع دلیل نمی شود که بگویم آن ورزشکار افت کرده است، من در این مدت یک مقدار از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی هستم و امیدوارم هرچه زودتر این مشکلم برطرف شود.

عالمیان با بیان اینکه آمادگی اش برای حضور در تورهای لهستان و آلمان خوب است، گفت: نمی توانم حدس بزنم که چه نتیجه ای می گیرم اما آمادگی ام بد نیست، همه چیز به شرایط مسابقه بازمی گردد.

پینگ پنگ باز المپیکی ایران درباره حضورش در لیگ گفت: امسال با پتروشیمی بندرامام (ره) قرارداد بسته ام و امیدوارم امسال سال خوبی برایم باشد. پتروشیمی تیم حرفه ای است و امیدوارم تمرینات خوبی را در پتروشیمی داشته باشم.

عالمیان درباره آخرین وضعیت سربازی اش گفت: سربازی ام احتمالا درست می شود و مسوولان اگر کمکم کنند این موضوع زودتر حل خواهد شد. بحث سربازی دغدغه ام شده است دوسال پیش رو برایم بسیار مهم است و از مسوولان درخواست دارم که در رابطه با سربازی کمکم کنند.

پینگ پنگ باز المپیکی ایران درباره اینکه امسال پیشنهاداتی از آلمان داشته، آیا برای بازی به اروپا می روید؟ گفت: در مسابقات جام جهانی بلژیک هم سه، چهار پیشنهاد برای بازی در اروپا داشتم اما گفتم که امسال به کشور دیگری نمی روم و اگر خدا بخواهد سال آینده شاید در لیگ آلمان یا فرانسه بازی کنم. اینکه امسال به لیگ اروپا نرفتم دلایل شخصی داشت البته بحث سربازی ام هم بی تاثیر نبوده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات