مهاجم تیم راه آهن:

مهاجم تیم فوتبال راه آهن سورینت تهران گفت: لیگ برتر در هفته های پایانی نیم فصل نخست به گونه ای بود که انگار ما باید هرچه سریع تر آن را به پایان می رساندیم.

به گزارش افکارنیوز ، امین منوچهری بعد از پیروزی تیمش مقابل ذوب آهن اصفهان در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی اظهار کرد: ما شرایط خوبی در این بازی داشتیم و از ابتدا امید داشتیم که این بازی را می بریم و به خود مطمئن بودیم.

وی افزود: البته لطف خدا نیز شامل حال ما شد و ما توانستیم از این بازی امتیاز گرفته و ۳ امتیاز آن را ازآن خود کنیم و پیروز شویم.

مهاجم راه آهن در مورد آینده تیمش افزود: ما از ابتدای فصل آینده خوبی را برای خود پیش بینی می کردیم و اکنون نیز به آینده خوش بین هستیم و امیدوارم با این بازی ها، شرایط بهتری کسب کرده و در آینده نیز بهتر کار کنیم.

وی در پاسخ به سئوالی پیرامون نیم فصل نخست لیگ برتر و شرایط آن تاکید کرد: ما در نیم فصل نخست لیگ با سرعت باورنکردنی لیگ را طی کردیم و سرعت مسابقات آن بسیار بالا بود و واقعا نمی دانم دلیل آن چه بود.

منوچهری خاطرنشان کرد: شرایط در هفته های پایانی نیم فصل به گونه ای شده بود که انگار باید لیگ را هرچه سریع تر تمام می کردیم و به نظر من می توانستیم با آرامش بیشتری لیگ را تمام کنیم تا کیفیت آن نیز بالاتر برود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات