زینی زاده:

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: شهر تبریز برای هیچ مربی مخصوصا امیر قلعه نویی که در تراکتورسازی زحمات زیادی کشیده است، مشکل ساز نیست.

حمید زینی زاده در مورد شرایط تراکتورسازی گفت: همه چیز خوب است و برای دیدار روز جمعه آماده می شویم. امیدواریم هواداران مثل بازی مقابل فولاد خوزستان حضور پرشور و ۶۰ هزار نفری در ورزشگاه یادگار امام داشته باشند و با تشویق های آنها بتوانیم مقابل استقلال هر سه امتیاز را کسب کنیم.

وی افزود: پیروزی هایی مثل دیدار مقابل استقلال خوزستان که با نتیجه پرگل بود اعتماد به نفس ما را بالا می برد البته مطمئنا استقلال خوزستان با استقلال تهران فرق می کند و هر مسابقه ویژگی های خودش را دارد. تیمی که می خواهد قهرمان شود باید هر مسابقه را مثل یک فینال بداند و تمام تلاشش را برای کسب نتیجه انجام دهد. مطمئنا هیچ تیمی از قبل برنده مسابقه نخواهد بود.

مدیرعامل تراکتورسازی تبریز در مورد اینکه کمیته انضباطی به خاطر مصاحبه علیه تورج حق وردی او را احضار کرده است، عنوان کرد: تاکنون به ما ابلاغی نشده است و اگر این اتفاق بیفتد به کمیته انضباطی می رویم و صحبت هایمان را انجام می دهیم. حرف من در مورد تورج حق وردی نبود و مسائلی را به صورت کلی بیان کردم.

زینی زاده در مورد اینکه آیا مشکلات مالی تراکتورسازی حل شده است، تصریح کرد: تمام تیم ها مشکلات مالی دارند متاسفانه ساختار فوتبال ما قوی نیست. حق پخش به قیمت واقعی داده نمی شود و تا این حق واقعی ما را ندهند مشکل خواهیم داشت. تیم های پرطرفدار سهم بیشتری از حق پخش باید بگیرند. دولت هم باید کمک کند و سرمایه اولیه ای در قالب وام به باشگاه ها بدهند. به دنبال سرمایه گذاری و کارهای اقتصادی باید بود. تمام تیم ها مشکل مالی دارند و این دغدغه در تراکتورسازی نیز هست اگر فکری به حال این مسئله نکنند مشکل ما در نیم فصل حادتر خواهد شد. امیدواریم سهامداران باشگاه از امروز به فکر حل مسائل تراکتورسازی باشند.

وی در پاسخ به این سؤال که کریم انصاری فرد در مصاحبه ای اعلام کرده از دست او دلخور است، تاکید کرد: نمی دانم این دلخوری در چه مورد است. او چیزی به من نگفته است من در خدمت همه عزیزان حاضر در باشگاه هستم تا بازیکنان و کادر فنی از مدیریت راضی باشند. همه در تراکتورسازی احساس مسئولیت می کنند و جا دارد از همه بازیکنان و اعضای تیم تشکر و قدردانی کنم.

وی در پاسخ به این سؤال که امیر قلعه نویی بعد از جدایی از تراکتورسازی به تبریز نیامده و حتی سال قبل اعلام شده بود نمی توانند امنیت او را تامین کنند، اظهار داشت: فکر نکنم تبریز هیچ مشکلی برای هیچ مربی مخصوصا امیر قلعه نویی داشته باشد ما از او راضی هستیم و تراکتورسازی تحت هدایت قلعه نویی به عنوان نائب قهرمانی رسید. انشاءالله جمعه میهمان او هستیم و امیدواریم میزبانی خوبی انجام دهیم.

زینی زاده در مورد اینکه آیا بازیکنان تراکتورسازی ممنوع المصاحبه شده اند، گفت: مجید جلالی تا دیدار مقابل تراکتورسازی درخواست کرد بازیکنان مصاحبه ای انجام ندهند و تمام تمرکزشان به دیدار مقابل استقلال باشد.

مدیرعامل تراکتورسازی در مورد انتخابات هیئت فوتبال تبریز خاطرنشان کرد: در آن انتخابات به عنوان ناظر حضور داشتم و کاملا سالم برگزار شد. رقابت خوبی بین ششگلانی و دبیری وجود داشت که در نهایت ششگلانی به عنوان رئیس هیئت فوتبال انتخاب شد. تنها ایرادی که به انتخابات وجود دارد ساختار آن و اعضای رای دهنده هستند. اکثریت اعضای رای دهنده را اعضای هیئت شهرستان ها تشکیل می دهند. مثلا باشگاه بزرگ تراکتورسازی یک رای و هیئت یک شهرستان کوچک نیز یک رای دارد. مطمئنا اعضای هیئت شهرستانی که با امضای رئیس هیئت فوتبال شهر منصوب شده است، رایشان همان رئیس است و این مسئله کار را برای رقیب سخت می کند.

وی در مورد اینکه آیا تراکتورسازی جام حذفی را جدی می گیرد، خاطرنشان کرد: مطمئنا جام حذفی امتیازات خاص خودش را دارد و این رقابت ها را جدی می گیریم. مهمترین مسئله شادی جوانان است ما می خواهیم با موفقیت در لیگ برتر جام حذفی و کسب نتایج خوب در لیگ قهرمانان آسیا جوانان تبریزی را شاد کنیم.

زینی زاده در مورد اینکه آیا کمیته استیناف روی رای کسب یک امتیاز تجدید نظر می کنند، اظهار داشت: امروز قرار است در این ارتباط جلسه ای را برقرار کنیم امیدوارم این کمیته تائید نظر نباشد بلکه آنها کمیته تجدید نظر باشند و این امتیاز را به ما بازگردانند.

وی در مورد نقل و انتقالات روی فصل تاکید کرد: دیروز با مجید جلالی جلسه ای برگزار کردیم تا در مورد مسائل تیم به جمع بندی برسیم. انشاءالله قرار شد بعد از دیدار مقابل استقلال جمع بندی های نهایی را انجام دهیم و با جذب نفرات مورد نظر در پست هایی که نیاز داریم تیم را تقویت کنیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات