کفاشیان:

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: کی روش گفته که تا مشخص نشدن قرعه کشی جام جهانی دیدار دوستانه با آمریکا قطعی نشود.

به گزارش افکارنیوز ، علی کفاشیان در گفت وگویی در رابطه با حضور سب بلاتر رئیس فیفا به ایران اظهار داشت: بلاتر چهارشنبه به ایران می آید و پس از آن با سرپرست وزارت ورزش دیدار خواهد کرد. ایشان در ضیافت شام فدراسیون فوتبال که با حضور معاونان و رؤسای برخی هیئت ها برگزار خواهد شد، شرکت خواهند کرد.

وی افزود: رئیس فدراسیون جهانی فوتبال روز پنج شنبه با رئیس جمهور و احتمالاً رئیس مجلس دیدار خواهند کرد. دیدار با رئیس جمهور دولت ها به عنوان پروتکل فیفا محسوب می شود و همه دولت ها موظف هستند که در صورت حضور رئیس فدراسیون جهانی فوتبال با وی دیدار کنند.

کفاشیان درباره دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران مقابل آمریکا اظهار داشت: دیدار مقابل آمریکا یک برنامه مشخص شده ای دارد اما این دیدار هنوز قطعی نیست. کی روش گفته است تا زمانی که قرعه کشی جام جهانی فوتبال انجام نشده هیچ چیزی قطعی نشود چون احتمال هم گروهی با آمریکا وجود دارد از طرفی بعد مسافت تا آن کشور زیاد است و باید یک برنامه ریزی خوبی در این باره انجام بگیرد. در کل پیشنهاد برگزاری دیدار ۴ جانبه و رویارویی با آمریکا در ماه اردیبهشت به ایران پیشنهاد شده است.

رئیس فدراسیون فوتبال در رابطه با پرداخت برخی از مطالبات فوتبال ایران توسط فیفا اظهار داشت: خوشبختانه در حدود ۲۷۰ هزار دلار قرار است توسط فیفا به ایران پرداخت شود که این مبلغ بابت بازی های ایران در مقدماتی راهیابی به جام جهانی و پاداش صعود به جام جهانی برزیل است. در کل ایران در حدود یک میلیون دلار از فیفا طلب دارد که امیدواریم در جلسه ای که با حضور بلاتر در ایران خواهیم داشت در این باره گفت وگویی را با وی انجام خواهیم داد. البته در جلسه با بلاتر صحبت هایی در رابطه با پروژه های گل و… انجام می دهیم.

کفاشیان با تأیید حضور میشل سالگادو مدافع هافبک سابق تیم ملی اسپانیا عنوان کرد: ایشان در ایران حضور خواهند داشت اما بحث انجام بازی دوستانه با تیم او در برنامه فدراسیون وجود ندارد البته اگر قبلا این هماهنگی را انجام می دادیم قطعا بازی دوستانه هم با تیم او انجام می گرفت. به هر حال برنامه ای برای این دیدار وجود ندارد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات