رویانیان در این مراسم به هدایتی درباره مشکلات پیش آمده درباره پرداخت مابقی مبلغ باقی مانده رضایت نامه خلعتبری به عجمان گفت و تاکید کرد که خیر دومی که قرار بوده بقیه این مبلغ را تقبل کند، ناپدید شده و دست آن ها در پوست گردو گذاشته

گروه ورزشی - بابک زنجانی میلیاردر معروف و جنجالی ایران و مالک باشگاه راه اهن علاقه وافری به حضور در عرصه هنر و سینما دارد. او چندی پیش در فیلم «هیچ کجا، هیچ کس» ساخته ابراهیم شیبانی سرمایه گذاری کرد تا از این مسیر به ستاره های سینما نزدیک تر شود. زنجانی اخیرا هزینه ساخت جدید ترین فیلم علی عطشانی کارگردان جوان ایران با عنوان «نقش نگار» را بر عهده گرفته و از همین روز در انتهای هفته گذشته، جشن معارفه این فیلم را با حضور چندی از ستاره های سینما و تلویزیون از جمله ناصر ملک مطیعی بازیگر قدیمی سینمای ایران که در این فیلم نقش کوتاهی دارد را برگزار کرد.

به گزارش افکارنیوز ؛
از جمله میهمانان سر شناس این مراسم حسین هدایتی و محمد رویانیان بودند که اخیرا با زنجانی مراودات نزدیکی برقرار کرده اند. جالب اینکه هدایتی و رویانیان در این مراسم به طور مداوم در کنار یکدیگر رویت شدند و همین بهترین فرصت بود تا رویانیان با هدایتی مذاکرات طولانی داشته باشد.

رویانیان در این مراسم به هدایتی درباره مشکلات پیش آمده درباره پرداخت مابقی مبلغ باقی مانده رضایت نامه خلعتبری به عجمان گفت و تاکید کرد که خیر دومی که قرار بوده بقیه این مبلغ را تقبل کند، ناپدید شده و دست آن ها در پوست گردو گذاشته. پس از تعریف این ماجرا، هدایتی به رویانیان وعده داد که در پرداخت باقی مانده این مبلغ نیز به او کمک خواهد کرد، اتفاقی که خوشحالی فراوان مدیرعامل سرخ ها را به همراه داشت. هدایتی در این ضیافت توصیه ای دوستانه هم به سردار سرخ ها داشت.

هدایتی به سردار سفارش کرد که کمتر مصاحبه کند چراکه حرف زدن زیاد، خود او تیمش را به حاشیه می برد. جالب اینکه برخلاف دفعات قبل که رویانیان از توصیه های هدایتی شاکی می شد اینبار با آرامش آن را شنید و پذیرفت.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات