هفته نخست لیگ برتر تکواندو

دوازدهمین دوره رقابت های لیگ برتر تکواندو باشگاه های ایران با برتری تیم های مدعی آغاز شد.

به گزارش افکارنیوز ، در هفته نخست لیگ برتر تکواندو در حالی که برخی از قهرمانان سرشناس بنا به دلایل مختلف نتوانستند تیم های خود را همراهی کنند، شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد اسلامی و پاس قوامین گام اول را محکم برداشتند تا نشان دهند از همین ابتدا داعیه قهرمانی را در سر دارند. البته در این میان نمایش خوب تیم سلحشور هم جای تحسین داشت.

هفته نخست لیگ برتر تکواندو روز گذشته در شرایطی در خانه تکواندو آغاز شد که در اولین دیدار دانشگاه آزاد اسلامی با هدایت نعمت خلیفه به مصاف ملی حفاری رفت که در نهایت در رقابتی نزدیک موفق شد ۵ بر ۳ برنده از میدان خارج شود. آرمین هادی پور، داود عبدالرضایی، علیرضا نصر آزادانی، حسین آقازاده و سعید رجبی ۵ تکواندوکار پیروز تیم دانشگاه آزادبودند. تیم حفاری که محمد علی بسحاق مدیرفنی خود را روی صندلی مربیگری می دید، توسط روح الله ابراهیمی، احسان نقیب زاده و مرتضی شیری به پیروزی رسید.

شهرداری ورامین با هدایت پیام خانلرخانی ۶ بر ۲ از سد تیم تازه وارد شهرداری اندیشه گذشت. خانلرخانی که به بهنام اسبقی دارنده مدال طلای ۲۰۱۳ جهان استراحت داده بود با ابوالفضل یعقوبی، محمد خمسه، صادق موسوی، مهران عسگری، حمیدرضا بیات و سجاد مردانی ۶ پیروزی انفرادی کسب کرد. محمد جوادی مهدوی و عارف فرشاد مهر هم شاگردان پیروز هوشیار دیندار در تیم اندیشه بودند.

در ادامه این مسابقات که پس از مراسم افتتاحیه و از ساعت ۱۴ آغاز شد، تیم پاس قوامین مدافع عنوان قهرمانی در مصاف با تیم سوم فصل گذشته یعنی استیل البرز به برتری ۵ بر ۳ رسید. حسن بیات، هادی مستعان، رضا نادریان، سید محمد رفیعی و جلال خدامی نفراتی بودند که برای قوامین ناجا پیروزی به ارمغان آوردند و مجید رجبی، پوریا عرفانیان و احمد محمدی از استیل البرز نیز تکواندوکارانی بودند که برنده از شیاپچانگ خارج شدند.

در آخرین مبارزه هفته نخست لیگ برتر تکواندو، تیم سلحشور در نبرد با مجتمع جوانه که رحیم صالحی و بهزاد خداداد را به عنوان کادر فنی بالای سر خود دارد، ۷ بر یک صاحب برتری شد. حسین مصطفایی، میلاد ژشمه ای، مسعود بهرامی، علی توری، علی پاکدین، حبیب ستارزاده و سیاوش خضرایی برای سلحشور امتیاز کسب کردند و تنها برد جوانه هم به نام سید حسین احسانی ثبت شد.

هفته دوم لیگ برتر تکواندو روز یکشنبه ۲۶ آبان در خانه تکواندو برگزار می شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات