رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال اعلام کرد رای کمیته استیناف در مورد پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز صادر اما هنوز اعلام نشده است زیرا باید به امضای دبیرکل فدراسیون هم برسد.

به گزارش افکارنیوز ، علیرضا صالحی رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال گفت: کمیته استیناف در مورد کسر یک امتیاز از دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز رای نهایی را صادر کرد اما نتیجه رای ما مشخص نشده است.

وی اضافه کرد: این رای بصورت دست نوشته، صادر شده است که باید تایپ شود و در نهایت برای ابلاغ به امضای مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون فوتبال برسد. در این شرایط نمی توان گفت کسر یک امتیاز از دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز تائید شده است یا خیر؟

رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در مورد زمان پروسه امضای این رای هم اینگونه پاسخ داد: حداقل یک هفته زمان لازم است تا این رای امضا شده و در نهایت اطلاع رسانی شود.

صالحی همچنین با اشاره به اینکه آئین نامه جدید کمیته انضباطی به تائید مجمع نرسیده، گفت: در آئین نامه فعلی بحث کسر امتیاز از تیم ها وجود دارد اما در آئین نامه ای که در مجمع تائید نشد و قرار است در مجمع بعدی ارائه شود، احتمال حذف این قانون وجود دارد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات