ویسی:

هیچ وقت نگفتم میداوودی را به استقلال می دهم.

به گزارش افکارنیوز ، شاگردان عبدالله ویسی که چند هفته پیش در اهواز، استقلال را شکست دادند حالا به دنبال امتیاز گرفتن از دیگر تیم مطرح پایتخت هستند. البته ویسی تاکید می کند که شرایط هر بازی متفاوت است ولی با این حال او معتقد است که تیمش می تواند در تهران امتیاز بگیرد. او در خصوص بازی این هفته به سوالات ما پاسخ می دهد.

در مورد بازی این هفته مقابل پرسپولیس چه صحبتی دارید؟
معمولا بازی با استقلال و پرسپولیس برای مربیانی که مقابل این تیم ها بازی می کنند چندان نگران کننده نیست و معتقدم این عده از مربیان کار سختی ندارند. بازی کردن مقابل پرسپولیس و استقلال انگیزه ی چند برابری به بازیکنان می دهد و دیگر لازم نیست مربی خودش را خسته کند. بازیکنان ما انگیزه زیادی دارند هر چند که می دانیم بازی بسیار سختی در پیش خواهیم داشت.

شما چند هفته پیش استقلال را شکست دادید. به نظر تان پرسپولیس از استقلال قوی تر است؟
هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. پرسپولیس و استقلال همیشه تیم های خوبی هستند ولی وظیفه ما این است که کار خودمان را انجام دهیم و در زمین مسابقه به آنچه که می خواهیم برسیم.

در مورد تقابل با علی دایی چه صحبتی دارید؟
به هر حال حضور علی دایی انگیزه مضاعفی به بازیکنان پرسپولیس می دهد. او این تیم را پس از ۳ سال صدرنشین لیگ ایران کرد. پرسپولیس و دایی برای ما قابل احترام هستند ولی می خواهیم در تهران یک فوتبال زیبا را به نمایش بگذاریم و ۳ امتیاز را بگیریم. من با دایی در تیم ملی هم حضور داشتم و سال ۷۸ بود که به تیم ملی دعوت شدم.

برای گرفتن مساوی به تهران می آیید؟
هدف ما امتیاز گرفتن است و به هیچ عنوان دوست نداریم ببازیم. گرفتن یک امتیاز خوب است و گرفتن ۳ امتیاز عالی. ما به تهران می آییم تا تیم دایی را ببریم و اصلا دوست نداریم ترسو بازی کنیم.

به نظر شما نقطه قوت پرسپولیس چیست؟
من معتقدم تماشاگران پرسپولیس و همچنین علی دایی نقطه قوت این تیم هستند در ضمن پرسپولیس بازیکنان بسیار خوبی هم در اختیار دارد. با این حال ما از قبل بازنده نیستیم و مطمئن باشید حریف دست و پا بسته ای برای پرسپولیس نخواهیم بود. تیم تقریبا جوانی داریم ولی باتجربه های استقلال باید به ما کمک کنند ضمن اینکه در این بازی غایب نداریم.

میلاد میداودی از استقلال خوزستان جدا می شود؟
من هیچ وقت جلوی پیشرفت بازیکن را نمی گیرم. میلاد تا حالا درباره جدایی از استقلال حرفی با من نزده ولی اگر فکر می کند که با رفتن از تیم ما پیشرفت خواهد کرد، مخالف جدایی اش نخواهم شد.

ولی شما گفتید او را به استقلال تهران می دهید؟
من به هیچ عنوان نگفتم میداوودی را به استقلال می دهم. او هر طور که راحت است می تواند تصمیم بگیرد.

به نظر شما امسال چه تیمی قهرمان می شود؟
برای جواب دادن به این سوال باید منتظر ۵ هفته ابتدایی نیم فصل دوم باشیم. به نظر من استقلال، پرسپولیس و سپاهان به ترتیب مدعیان قهرمانی هستند.

یعنی فولاد مدعی نیست؟
فولاد بازی های رو در رو با دیگر مدعیان قهرمانی را به خوبی پشت سر نگذاشت و امتیاز زیادی از دست داد. با این حال امیدوارم این تیم در کورس قهرمانی قرار داشته باشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات