سریع ترین دونده جهان اعتراف کرد پیش از آنکه به چهره ای مشهور در دنیای ورزش تبدیل شود استفاده از مواد مخدر را تجربه کرده است.

به گزارش افکارنیوز ، سریع ترین دونده جهان اعتراف کرد پیش از آنکه به چهره ای مشهور در دنیای ورزش تبدیل شود استفاده از مواد مخدر را تجربه کرده است.

اوسین بولت، قهرمان جهان و دارنده مدال طلای المپیک در رشته های دوی ۱۰۰،۲۰۰ و ۴ در ۱۰۰ متر امدادی، در کتاب شرح حال خود اعتراف کرد که استفاده از مواد مخدر را تجربه کرده است.

در این کتاب که «مانند رعد» نام دارد، بولت فاش کرده است که یک بار سیگاری محتوی ماده مخدر ماری جوانا کشیده است. این دونده جاماییکایی در این کتاب نوشته است: می دانم که برای یک قهرمان جهان و المپیک ممکن است نادرست و زشت به نظر برسد اما حقیقت این است که من واقعاً یک بار ماری جوانا کشیدم و خیلی زود از این کارم پشیمان شدم. آن اتفاق زمانی افتاد که با چند نفر از دوستانم برای انجام یک بازی فوتبال در یک پارک دور هم جمع شدیم. آنجا همیشه چند نفر بودند که ماری جوانا می کشیدند و یک روز هم من وسوسه شدم که آن را امتحان کنم و این کار را کردم.

بولت ۲۷ ساله افزود: من ماری جوانا کشیدم اما بلافاصله پس از اولین پوک، از خودم متنفر شدم و احساس ضعف کردم. اثری که ماری جوانا روی من گذاشت وحشتناک بود، چون مرا از خود بی خود کرد و باعث شد حالت سرگیجه به من دست بدهد.

بولت در ادامه این کتاب به علاقه وافر خود به بازی فوتبال اشاره و اعتراف کرده است که دوست دارد یک روز به صورت حرفه ای فوتبال بازی کند. او نوشته است: می دانم چیزی که می گویم دیوانه وار به نظر می رسد اما حقیقت این است که من اینطور به ماجرا نگاه می کنم: یک مربی باید به هر بازیکنی یک بار فرصت ابراز وجود بدهد.

بولت از زمان ورودش به جمع مشاهیر ورزش جهان، ارتباط صمیی با ستاره های فوتبال داشته است. او با کریستیانو رونالدو جلسات تمرینی خصوصی برگزار کرده تا تکنیک های بهتر دویدن را به مهاجم پرتغالی رئال مادرید بیاموزد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات