به نظر شما در این دو سال نمی توانستم در لیگ برتر کارم را ادامه دهم؟

استیلی در پاسخ به سوالی درباره انتقاد دایی که خبری از آکادمی پرسپولیس ندارد، گفت: نزدیک به دو سال است که در آکادمی پایه پرسپولیس فعالیت می کنم. به دنبال کار کردن روی زیرساخت ها بودم و بدون هیچ چشمداشتی.

به گزارش افکارنیوز ، رئیس آکادمی باشگاه پرسپولیس گفت: در حالیکه می توانستم در لیگ برتر مربیگری کنم اما دو سال وقتم را برای درست کردن تیم های پایه باشگاه گذاشتم.

حمید استیلی در خصوص حضورش در امارات و دیدن بازیکنان تیم ملی نوجوانان گفت: دیدن جام جهانی نوجوانان از نزدیک می تواند برای هر کسی تجربه خوبی باشد که من هم تصمیم گرفتم این دیدارها را از نزدیک تماشا کنم که تا اندازه ای به هدفم رسیدم.

وی افزود: قبلا هم وقتی که در هلند در یک دوره کلاس مربیگری بودم بازی های زیر ۲۳ سال را در سطح بالا پیگیری می کردم که آن هم برای من تجربه بسیار خوبی بود و دیدن اینگونه بازی ها به ضرر هیچ کس نیست.

استیلی ادامه داد: نوجوانان ما در این بازی ها خوب بودند و زحمت کشیدند اما رفتن به جام جهانی، تدارکاتی در حد جام جهانی می خواهد تا بیشتر بازیکنان به خودباوری برسند. تیم ها را آنالیز کنند و ترسی از رقبا نداشته باشند.

استیلی ادامه داد: تا همین جایی که بچه ها آمدند زحمت کشیدند اما باید با برنامه ریزی فقط به دنبال این نباشیم که به جام جهانی برویم. برای ما مهم این است که اگر به جام جهانی برویم چطور باید عمل کنیم.

وی افزود: عملکرد بچه ها خوب بود اما با بدشانسی مواجه شدیم. در روزی که ما بد نبودیم این شکست نشان داد که بازی های تدارکاتی بیشتر مخصوصا با تیم های صاحب سبک می توانست بیشتر به ما کمک کند. در بازی با نیجریه آنها هرچه زدند به گل تبدیل شد اما بچه های ما بدشانس بودند. باید بیشتر برنامه ریزی کنیم تا در تیم های پایه در حد جام جهانی باشیم. ما باید سبک بازی در جام جهانی را با جوان های خوبی که داریم پیدا کنیم تا اتفاقات مثل بازی با نیجریه برای ما پیش نیاید. به نظرم پتانسیل لازم را داریم.

وی در پاسخ به سوالی درباره انتقاد دایی که خبری از آکادمی پرسپولیس ندارد، گفت: نزدیک به دو سال است که در آکادمی پایه پرسپولیس فعالیت می کنم. به دنبال کار کردن روی زیرساخت ها بودم و بدون هیچ چشمداشتی.

وی افزود: فقط با اصرار خود رویانیان این موضوع را به خاطر ادای دین و احساسم به پرسپولیس قبول کردم. من مربی لیگ برتری بودم و دو سال وقتم را برای درست کردن تیم های پایه فوتبال پرسپولیس گذاشته ام بدون هیچ چشمداشتی و فقط به خاطر پرسپولیس نه بیشتر نه کمتر.

استیلی ادامه داد: به نظر شما در این دو سال نمی توانستم در لیگ برتر کارم را ادامه دهم. من در پرسپولیس به دنبال دو بحث بودم. یکی رسیدگی به پیشکسوتان که تا حدودی به هدفم رسیدم و دیگری ساختن تیم های پایه بدون دریافت مبلغی اما همه اینها زمان می خواهد.

رئیس آکادمی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: از حضور دایی در آکادمی پرسپولیس استقبال می کنم و از خدایم است که بیاید و حتی به ما کمک کند البته او اگر بیاید، به پرسپولیس کمک کرده و اسم فرد مطرح نیست. من در این خصوص حرفی ندارم و خدای ناکرده نیز هیچ وقت نگفتم که کسی باید به آکادمی پرسپولیس بیاید. من هم دوست دارم دایی نظارت داشته باشد و در این بین هیچ مشکلی هم وجود ندارد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات