صحبت های غریبی در رابطه با شرایط بدش در پرسپولیس و البته مشکلات خانوادگی فراوانش سبب شده تا مسئولان پرسپولیس از فروش این مهاجم بااستعداد پشیمان شوند. به ویژه اینکه غریبی در بازی های جام حذفی برابر پدیده شاندیز پس از مدت ها به میدان رفت و حسابی خوش درخشید.

گروه ورزشی - میلاد غریبی مهاجم نیمکت نشین پرسپولیس مدتهاست خواستار جدایی از جمع سرخ ها شده. درخواستی که در ابتدا با استقبال مسئولان باشگاه پرسپولیس و شخص علی دایی روبرو شد اما بروز چند اتفاق ریز و درشت در هفته های اخیر سبب شده تا جدایی غریبی با مشکل روبرو شود. مشکلاتی که شاید در نهایت شماره ۲۲ سرخ ها در این تیم ماندگار کند.

به گزارش افکارنیوز؛ درخواست میلاد غریبی مهاجم نیمکت نشین قرمز ها برای جدایی از پرسپولیس در نیم فصل، سبب شده تا بسیاری از باشگاه ها خواستار به خدمت گیری این مهام خلاق و تکنیکی باشند. یکی از این باشگاه ها استقلال است که در ابتدای فصل نیز به غریبی پیشنهاد داده بود اما مهاجم سابق سایپا، پرسپولیس را به استقلال ترجیح داد و حالا پس از پشیمانی غریبی و تصمیمش برای جدایی، مجددا خواستار جذب اوست. ظاهرا آبی ها از طریق یکی از اعضای کادر فنی که خود که رابطه قدیمی با غریبی دارد، با این مهاجم جوان تماس گرفته و به او پیشنهاد داده اند. پیشنهادی که واکنش باشگاه پرسپولیس را به همراه داشت. آن ها پس از اطلاع از تماس این عضو کادرفنی استقلال با غریبی، ماجرا را از کانال پیگیری کردند.

در همین رابطه رویانیان مدیرعامل پرسپولیس پس از اطلاع از این ماجرا شخصا با فتح ا… زاده همتای آبی اش تماس گرفت و ضمن مطرح کردن ماجرا، حسابی از این رفتار مربی استقلال گلایه کرد و تاکید نمود که طبق توافقنامه قبلی قرار بوده تا دو تیم از یکدیگر بازیکن نگیرند. فتح ا… زاده نیز قول داد ماجرا را شخصا پیگیری کند.

پشیمانی پرسپولیسی ها از فروش غریبی!

صحبت های غریبی در رابطه با شرایط بدش در پرسپولیس و البته مشکلات خانوادگی فراوانش سبب شده تا مسئولان پرسپولیس از فروش این مهاجم بااستعداد پشیمان شوند. به ویژه اینکه غریبی در بازی های جام حذفی برابر پدیده شاندیز پس از مدت ها به میدان رفت و حسابی خوش درخشید. از سوی دیگر با توجه به جدایی حتمی غلامرضا رضایی در نیم فصل، دایی صلاح نمی داند که یکی دیگر از مهاجمانش را از دست بدهد چرا که در بازی های فشرده و نزدیک نیم فصل احتمال آسیب دیدگی و محرومیت بسیار است و از همین رو ترجیح می دهد در نیم فصل دوم نیز میلاد غریبی را در اختیار داشته باشد از همین رو مسئولان پرسپولیس فروش غریبی پشیمان شده اند و به احتمال فراوان غریبی در نیم فصل دوم نیز با پیراهن شماره ۲۲ پرسپولیس به میدان خواهد رفت.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات