هافبک تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است شرایط برای این تیم در نیم فصل دوم سخت تر است و سرخپوشان برای موفقیت باید دست به دست هم بدهند.

به گزارش افکارنیوز ، مهرداد پولادی در مورد آخرین وضعیت مصدومیتش اظهار داشت: خدا را شکر وضعیت خوبی دارم و صبح و بعدازظهر تمرین می کنم تا به شرایط بازی برسم و بتوانم از نیم فصل دوم در خدمت پرسپولیس باشم. خوشبختانه دیگر آسیب دیدگی ندارم اما هنوز به شرایط بازی نرسیده ام و باید فعلاً کار بدنی انجام دهم.

وی در خصوص اینکه آیا فکر می کند در لیست جدید تیم ملی حضور داشته باشد، عنوان کرد: بستگی دارد نظر کادر فنی چه چیزی باشد، اگر دعوت شوم در خدمت تیم ملی خواهم بود و اگر هم دعوت نشدم تمرینات خود را در باشگاه پرسپولیس و زیر نظر کادر پزشکی باشگاه انجام می دهم تا به شرایط بازی برسم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: بعد از جلسه ای که بین مسئولان پرسپولیس و تیم ملی، صبح ها در باشگاه پرسپولیس و بعدازظهرها زیر نظر کادر پزشکی تیم ملی تمرین می کنم تا رفته رفته به شرایط آرمانی برسم.

پولادی درباره وضعیت پرسپولیس در جدول رده بندی و صدرنشینی این تیم تا پیش از انجام بازی با استقلال خوزستان، گفت: خوشبختانه پرسپولیس وضعیت خوبی دارد و فقط باید تلاش کنیم تا این شرایط ادامه دار باشد. قطعاً کار در نیم فصل دوم سخت تر می شود اما همه ما باید دست به دست هم بدهیم تا یک سال خوب را برای پرسپولیس رقم بزنیم.

وی در پاسخ به این سوال که قرار است در چه پستی برای پرسپولیس بازی کند، تصریح کرد: ابتدا باید با تیم تمرین کنم و فرقی ندارد که در چه پستی بازی کنم. این از همه چیز مهم تر است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات