سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بدون دعوتنامه و حتی یک تلفن چگونه به استقبال بلاتر باید بروم.

به گزارش افکارنیوز ، علی دایی ابتدا در خصوص بازی با استقلال خوزستان گفت: با توجه به وضعیت خوب پرسپولیس می خواهیم ان شاءالله دوباره صدرنشین جدول لیگ برتر باشیم به همین دلیل به سه امتیاز آینده نیاز داریم.

وی افزود: بازی مقابل استقلال خوزستان خیلی خیلی سخت است. تیم هایی که مقابل استقلال و پرسپولیس به میدان می روند مطمئنا با توجه به شرایط انگیزه زیادی دارند تا خود را نشان دهند.

دایی ادامه داد: خودتان می دانید که تیم هایی که مقابل پرسپولیس استقلال بازی می کنند بازی آنها پخش زنده دارد. به همین دلیل آنها انگیزه دارند تا خودشان را در بازی مقابل قرمز و آبی نشان دهند. به نظر من استقلال صنعتی جوانان خوبی دارد و با توجه به بازیکنان باتجربه و جوان تلفیقی از یک تیم خوب است. مطمئن باشید استقلال خوزستان برای هر تیمی خطرناک است و برای ما نیز همین طور است اما ما تمام سعی خود را ان شاءالله با کمک هواداران پرشور به نمایش خواهیم گذاشت تا با یک برد خوب نیم فصل را تمام کنیم و سپس به نیم فصل دوم فکر کنیم.

سرمربی سرخپوشان در پاسخ به سؤالی که آیا قرار است شما به استقبال بلاتر رئیس فیفا بروید یا خیر، گفت: من بدون دعوتنامه چگونه به استقبال بلاتر بروم؟ تا الان هیچکس با من حتی یک تماس از طرف فدراسیون نگرفته و حتی دعوتنامه ای برای حضور ایشان در ایران به من داده نشده فقط در همایش فوتبال که بانی آن مجید جلالی است دعوت شدم تا در آن شرکت کنم. به نظرم آنجا آقای بلاتر را می بینم اما هیچکس اطلاع دیگری به من نداده است.

وی افزود: ما باید نگاه کنیم که چه چیزهایی از بلاتر در سفرش به ایران می خواهیم و به چه چیزهایی فکر می کنیم. مطمئن باشید حضور آدم بزرگی مثل بلاتر در ایران به ما کمک زیادی می کند.

وی افزود: اگر بخواهیم مشکلاتی را که ایشان می توانند آنها را برطرف کند، ارتباطی که با ایشان برقرار می کنیم و شکلش خیلی مهم است. ما باید بدانیم چطور با بلاتر صحبت کنیم و یا ارتباط برقرار کنیم. مطمئنا بلاتر آدم بزرگی است و خیلی می تواند حضورش در ایران برای فوتبال ما تاثیرگذار باشد.

دایی در پایان درباره صحبت های مهدوی کیا که اعلام کرده می خواهد در کمیته جوانان فیفا کرسی بگیرد، گفت: من امیدوارم مهدوی کیا بهترین کرسی ها را در آسیا بگیرد و موفق باشد. با موفقیت او قطعا من هم خوشحال می شوم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات