آمادگی لازم برای بازی کردن را دارم

هافبک کناری تیم ملی کشورمان از اینکه به میادین مسابقه بازگشته ابراز خوشحالی کرد و عنوان کرد کاملا آماده بازی است.

به گزارش افکارنیوز ، تیم فوتبال فولام در هفته دهم لیگ برتر انگلیس شنبه شب در ورزشگاه خانگی خود، کروین کاتیج ۳ بر یک مغلوب منچستریونایتد شد اما هواداران این تیم در این بازی شاهد اولین حضور اشکان دژاگه، هافبک ایرانی تیم شان در ترکیب سفیدپوشان غرب لندنی در رقابت های لیگ برتری بودند. بال ایرانی فولام در این بازی ۶۱ دقیقه بازی کرد و جای خود را به الکس کاکانیکلیچ زننده تنها گل این تیم داد.

اشکان دژاگه گفت: به نظرم ما برای دیدار با منچستریونایتد آماده بودیم. ما در همان دقایق اولیه، بازی را خوب شروع کردیم ولی فکر می کنم بعد از گل اولی که آنتونی والنسیا وارد دروازه ما کرد به تیم شوک وارد شد. خیلی طول نکشید که شیاطین سرخ گل دوم و سوم را هم به ثمر رساندند و خیلی سخت بود که بخواهیم به بازی برگردیم و ۳ گل عقب افتادگی مان را جبران کنیم. ما همگی غافلگیر شده بودیم. طبیعی است که هواداران از نتیجه به دست آمده خوشحال نباشند، البته ما هم از نتیجه رقم خورده ناراضی بودیم و تمام تلاش خود را مقابل منچستریونایتد انجام دادیم. به نظرم نیمه دوم، بازی بهتری به نمایش گذاشتیم و چند فرصت خوب هم روی دروازه حریف خلق کردیم که حتی می توانستیم جبران نتیجه کنیم.

فولام در بازی با شاگردان دیوید مویس موقعیت های بیشتری روی دروازه میهمانش خلق کرد و بال ایرانی سفیدپوشان غرب لندنی اعتقاد دارد بازیکنان این تیم باید با همین انگیزه و روحیه جنگندگی بالا به دیدار با لیورپول بیاندیشند.

وی افزود: ما مقابل منچستریونایتد بازی مثبتی از خود ارائه دادیم و فکر می کنم در نیمه دوم تیم برتر میدان بودیم. به نظرم به جز ۱۰ یا ۱۲ دقیقه نیمه اول که آنها ۳ گل به ثمر رساندند تیم بهتر میدان باز ما بودیم. به هر حال تیمی که مقابل شان قرار گرفتیم منچستریونایتد بود و اگر به این تیم فرصت بدهید آنها معمولا از آن به نحو احسن استفاده می کنند.

هافبک ۲۷ ساله فولام تصریح کرد: ما باید از عملکرد نیمه دوم مان مقابل شیاطین سرخ برای دیدار بعد قوت قلب بگیریم. ما فوتبال خوبی به نمایش گذاشتیم و موقعیت های خوبی هم خلق کردیم. به نظرم اگر همینطور از دقیقه یک بازی در آنفیلد مقابل لیورپول بازی کنیم شانس پیروزی خواهیم داشت. لیورپول تیم بزرگی است و آنها در این فصل فوق العاده بازی کرده اند ولی ما هم بهترین بازی مان را به نمایش می گذاریم. از فرصتی که در این هفته داریم استفاده می کنیم و با سخت کوشی در تمرینات امیدوار هستیم که در بازی بعدی خود عملکرد بهتری داشته باشیم.

بال ایرانی فولام در دیدار مقابل شیاطین سرخ در اولین بازی اش در فصل جدید لیگ برتر یک ساعت بازی کرد. او پیش از این تنها در بازی با برتون در جام اتحادیه انگلیس بازی کرده بود و از اینکه مجددا پیراهن سفید فولام را به تن می کند خوشحال است.

دژاگه در این خصوص اظهار داشت: از اینکه برای کمک به تیم به زمین بازی برگشتم خیلی خوشحال بودم. قطعا از نتیجه به دست آمده راضی نیستم ولی از اینکه در این دیدار فرصت بازی در ورزشگاه کروین کاتیج را پیدا کردم خوشحالم.

بال کناری تیم ملی کشورمان در پایان خاطرنشان کرد: پس از بازی احساس خوبی داشتم، در حال حاضر آمادگی لازم برای بازی کردن را دارم و احساس خیلی خوبی دارم ولی می دانم که باید برای بازی بعدی سخت تلاش کنم. امیدوارم از همین حالا بتوانم فصل جدیدم را شروع کنم.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات