شک نکنید، دیگر دوست ندارم بمانم. من در اول فصل مردانه سفید امضا کردم و حالا می خواهم یک مرد پیدا شود رضایت نامه مرا بدهد

به گزارش افکارنیوز ، پس از تساوی فولاد در مقابل گسترش فولاد اتفاقات تلخی روی سکوها افتاد و آن چیزی نبود جز توهین و حرفهای رکیک هواداران فولاد به دروازبان و برخی از بازیکنان فولاد، در واقع یک اتفاق نادر در فوتبال فارسی که هواداران تیم خودی در شهر خودشان تیم محبوب خودشان را که اتفاقاً با انجام بازی های خوب به صدر جدول هم رسیده است اینطور مورد لطف و نوازش قرار دهند.

در همین رابطه با کاپیتان عصبانی تیم فولاد که چیزی جزء جدایی از فولاد او را راضی نمی کند حرف زدیم.

از تساوی مقابل گسترش بگو؟

چه بگویم بازی کاملاً یکطرفه بود و این روز بد ما بود. روزی که واقعاً از فوتبال بدم آمد. ما خیلی خوب بازی کردیم و یکی از بهترین بازی های ما در این فصل بود. البته خب گسترش خوب دفاع کرد. متاسفانه تا گل زدیم گل خوردیم و این خیلی برای ما بد بود و بعد از این موضوع نتوانستیم گل بزنیم و بازی مساوی تمام شد.

استقبال هواداران از تیم صدر جدول؟

این دفعه خوب بود اما جالب بود که تیمی که در صدر جدول است فحش می خورد. اینجا چه ته جدول باشی و چه صدر جدول فحش می خوری، خیلی برای من تاسف بار بود. خیلی ناراحت کننده بود وقتی که این چیز هارا دیدم. وقتی که در زمین خودت هواداران تیم به بازیکنت فحش بدهند.

یعنی هواداران واقعی تیم فولاد بودند؟

متاسفانه این سری خود هواداران واقعی فولاد بودند. با این شرایط دیگر دوست ندارم که در فولاد بمانم. از فوتبال بدم آمده و حداقل دوست دارم از اینجا بروم.

یعنی در نیم فصل باید منتظر جدایی تو از فولاد باشیم؟

شک نکنید، دیگر دوست ندارم بمانم. من در اول فصل مردانه سفید امضا کردم و حالا می خواهم یک مرد پیدا شود رضایت نامه مرا بدهد. خیلی خودخوری می کنم. اوضاع روحی من اصلاً خوب نیست. دیگر نمی خواهم جدا شوم. من با سرماخوردگی، درد کشاله، برای این تیم با جان و دل بازی کردم حالا باید شاهد فحش خوردن بازیکنان تیمم باشم.

بختیار مگر شما بد بازی کردید؟

ما خیلی وقتها خوب بازی کرده ایم اما آنها فراموش کرده اند و فقط بدی مارا می بینند و خوبی های ما دیده نمی شود. گلی که ارشاد خورد اگر واکاشی زوما هم بود می خورد اما باز هم فحش می خورد آن هم فحش ناموس، ارشاد هم بازی ماست و زمانی که به او توهین می شود یعنی به ما توهین شده است.

فکر می کنی خود جوش بوده است؟

نمی دانم چه بگویم، برای من خیلی عجیب و غریب بود. اگر بازی ما را ببینید خودتان متوجه می شوید که خیلی خوب بوده ایم.

اگر جدا شوی احتمال رفتنت به کدام تیم بیشتر است؟

شما دعا کنید رضایت نامه مرا بدهند اگر رفتنی شدیم آنوقت خدا کمک کند یک تصمیم خوب برای ما بگیرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات