سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان اینکه فحاشی تماشاگران این تیم در بازی با گسترش فولاد تبریز تعجب آور بوده، گفت: بختیار رحمانی از این فحاشی ها عصبانی و ناراحت بود؛ با این حال این بازیکن از تیم فولاد جدا نمی شود.

به گزارش افکارنیوز ، حسین ابن قاسم در خصوص صحبت های عجیب بختیار رحمانی کاپیتان تیم فولاد مبنی بر اینکه" می خواهم یک مرد پیدا شود و رضایت نامه مرا بدهد تا از فولاد جدا شوم" ، اظهار داشت: در بازی با گسترش فولاد و بعد از آنکه گل مساوی را دریافت کردیم، تماشاگران علیه ارشاد یوسفی دروازه بان تیم ما فحاشی کردند که واقعا خودمان هم از این فحاشی تعجب کردیم. این باعث شد تا بختیار رحمانی هم ناراحت و عصبانی شود.

وی در ادامه افزود: با این حال بختیار از روی عصبانیت این حرف ها را زده است. قرار است با این بازیکن صحبت کنم. قطعا رحمانی در فولاد می ماند و در کنار سایر بازیکنان به فوتبالش ادامه خواهد داد.

سرپرست تیم فوتبال فولاد در پایان درباره اینکه شاید این صحبت های رحمانی بی ارتباط با پیشنهاد باشگاه آلمانی نباشد، گفت: این صحبت ها ارتباطی با پیشنهاد باشگاه آلمانی ندارد. مسئولان این باشگاه هنوز به اهواز نیامده اند و مشخص نیست چه زمانی برای دیدن بازی های بختیار به شهر ما بیایند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات