علی نیکرو: غلامرضارضایی نیز به طورقطع از پرسپولیس جداخواهد شد. مقصد بعدی او نیز مشخص شده است. شماره ۱۰سابق سرخ ها با تیم های فولادخوزستان و سپاهان مذاکراه کرده و از طرفی رفقایش در تراکتورسازی دوست دارند او به آن جا برود. در عین حال مایلی کهن هم رضایی را می خواهد.

به گزارش افکارنیوز ، علی نیکرو، بعد از کش و قوس های فراوان بالاخره کادرفنی و مسولان باشگاه پرسپولیس برای فروش شماره ۱۰ سرخپوشان به قطعیت رسیدند. غلامرضا رضایی از هفته ها قبل و به دلیل نیمکت نشینی زمزمه جدایی اش از پرسپولیس را مطرح کرد و حتی در تمرینات این تیم هم حضور چندان جدی نداشت و رابطه اش با کادر فنی پرسپولیس و علی دایی کاملا شکرآب شد.

در طول این مدت کادرفنی و مسئولان باشگاه پرسپولیس گزینه های مختلفی را برای اتخاذ تصمیم نهایی در خصوص سرنوشت رضایی بررسی کردند که تعویض و جا به جایی با بازیکنانی نظیر فرزاد حاتمی، محسن مسلمان از جمله آن ها بود که به دلیل عدم توافق مالی راه به جایی نبرد و در نهایت تصمیم به جدایی شماره ۱۰ پرسپولیس گرفته شد.

رضایی که از شرایط به وجود آمده در پرسپولیس به شدت ناراحت و دلگیر است، مذاکرات جدی با مسئولان باشگاه فولاد خوزستان و فولاد سپاهان داشته و به توافق اولیه نیز رسیده است. نکته جالب توجه اینکه بازیکنان سابق پرسپولیس که در تراکتورسازی تبریز شاغل هستند، حضور در این تیم را به غلامرضا رضایی پیشنهاد داده اند و مدعی شده اند که در صورت موافقت او، این موضوع را با مجید جلالی در میان خواهند گذاشت.

از سوی دیگر محمد مایلی کهن نیز از مسئولان باشگاه صبای قم خواسته که برای جذب رضایی اقدام کنند. باید به انتظار نشست و دید که شماره ۱۰ پرسپولیس، نیم فصل دوم لیگ را با چه پیراهن چه تیمی تجربه می کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات