تیم فوتبال پرسپولیس در آخرین دیدارش از هفته پانزدهم لیگ برتر میزبان تیم استقلال خوزستان است.

به گزارش افکارنیوز ، تیم فوتبال پرسپولیس در آخرین دیدارش از هفته پانزدهم لیگ برتر میزبان تیم استقلال خوزستان است.

تیم فوتبال پرسپولیس در آخرین دیدار نیم فصل اول میزبان تیم استقلال از نوع خوزستانی اش است. شاگردان دایی اگر بتوانند برادر کوچکتر استقلال را شکست بدهند در آنصورت دوباره صدرنشین لیگ برتر خواهند شد و با ۲۹ امتیاز بالاتر از سایر تیم ها قرار می گیرند و قهرمان نیم فصل می شوند هرچند مساوی هم پرسپولیس را صدرنشین می کند اما در آنصورت نتیجه دیدار استقلال و تراکتورسازی در روز جمعه تعیین کننده قهرمانی سرخپوشان در نیم فصل اول است.

در صورتی که پرسپولیس بتواند استقلال خوزستان را شکست بدهد قهرمانی نیم فصل اولش قطعی است زیرا تفاضل گلش نسبت به استقلال تهران بیشتر است. حتی اگر فرض را بر این بگیریم که استقلال هردوبازی باقیمانده اش را با پیروزی پشت سربگذارد در آنصورت با تفاضل گل کمتر نسبت به پرسپولیس در رده پایین تر قرار خواهد گرفت. البته به شرط برد سرخپوشان تهرانی در روز چهارشنبه.

پرسپولیس در حال حاضر مشکل خاص فنی ندارد. ضمن اینکه تیم های عبدالله ویسی در این فصل پرنوسان هستند گاهی آنقدر خوب هستند که می توانند استقلال را شکست بدهند و گاهی اوقات هم شکست های سنگین چهار گله را پذیرا می شوند.

ویسی که یک خوزستانی است قول داده فولاد خوزستان را در صدر نگه دارد! یعنی اینکه او به طور تلویحی گفته پرسپولیس را در ورزشگاه ازادی شکست می دهد آن هم پرسپولیسی که در ورزشگاه آزادی تاکنون به هیچ تیمی نباخته است و بیشترین برد خانگی را دارد.

باید دید عبدالله ویسی که زمانی گواردیولای فوتبال ایران لقب گرفته بود دوباره همان مربی خوش فکر و جسور است یا اینکه تیم ویسی با دسته گلی زیبا ورزشگاه آزادی را ترک می کند و هواداران پرسپولیس در ورزشگاه آزادی جشن قهرمانی در نیم فصل را می گیرند.

نکته قابل توجه این دو تیم آن است که استقلال خوزستان که در رده دوازدهم جدول است ۱۷ گل زده اما پرسپولیس تیم دوم جدول فقط ۱۳ گل به ثمر رسانده با این حال پرسپولیس با شش گل خورده بهترین و مستحکم ترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات