اسطوره فوتبال برزیل معتقد است نیمار بازیکن برزیلی درحد لیونل مسی نیست اما این بازیکن برزیلی یکی از بهترین بازیکنان حال حاضر جهان است.

به گزارش افکارنیوز ، نیمار مهاجم برزیلی بارسلونا در چند بازی قبلی این تیم نمایش خوبی در ترکیب آبی و اناری ها از خود نشان داده است. این در حالی است که لیونل مسی در چند بازی اخیر تیمش نتوانسته گلزنی کند.

پله اسطوره فوتبال برزیل در گفت وگو با خبرنگاران درباره این که چه بازیکنی باید توپ طلا فوتبال جهان را کسب کند، گفت: به نظرم از بین کریستیانو رونالدو و لیونل مسی یک بازیکن باید به عنوان بهترین بازیکن فوتبال جهان انتخاب شود.

پله همچنین درباره هموطنش در تیم بارسلونا گفت: به نظرم نیمار توانایی این را دارد که به بهترین بازیکن جهان تبدیل شود. اما او تجربه کافی ندارد و به همین خاطر در حد مسی نیست. هنوز نمی توانم حدس بزنم که نیمار در بارسلونا به یک بازیکن بزرگ تبدیل خواهد شد یا خیر اما او خیلی جوان است، با این حال یکی از بهترین بازیکنان جهان است. او تجربه بازیکنانی چون مسی و کریستیانو رونالدو را ندارد و فکر می کنم به زودی بتواند خود را به سطح این دو بازیکن برساند.

اسطوره فوتبال برزیل همچنین درباره دیگو کاستا مهاجم برزیلی الاصل آتلتیکو مادرید که تصمیم گرفت برای تیم ملی اسپانیا بازی کند گفت: فکر می کنم باید به تصمیم او احترام بگذاریم. او دلیل خودش را برای انتخاب اسپانیا داشت و من طرز تفکر او را دوست داشتم. به نظرم او شجاعانه تصمیم گرفت که برای تیم ملی اسپانیا بازی کند. او تلاش کرد تا توضیح دهد در فوتبال برزیل خیلی از او استقبال نشد و به همین خاطر تصمیم گرفت برای تیم ملی اسپانیا بازی کند. فکر می کنم طرز تفکر این بازیکن درست بود و همه ما باید به تصمیم او احترام بگذاریم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات