سرمربی مس کرمان نام مهاجم آبی ها را در صدر فهرست خرید تیم خود قرار دهد.

به گزارش افکارنیوز ، این روزها حرف و حدیث بسیاری در مورد جدایی آرش برهانی در نیم فصل به گوش می رسد. اخبار رسیده حاکی از این موضوع دارد که قلعه نویی اعتقادی به بازی آرش ندارد و برای اینکه بتواند مهاجم جدیدی به خدمت بگیرد نام برهانی را در فهرست فروش تیم قرار داده است.

پس از اینکه اخباری مبنی بر جدایی احتمالی مهاجم استقلال در نیم فصل منتشر شد، تیم های بسیاری برای به خدمت گرفتن برهانی پا پیش گذاشتند ولی آرش که هنوز از تصمیم قطعی قلعه نویی خبر ندارد، بارها به این موضوع اشاره کرده که می خواهد به فعالیت خود در استقلال ادامه دهد.

در همین خصوص گفته می شود ارتباط مناسب برهانی با مظلومی سبب شده تا سرمربی مس کرمان نام این مهاجم را در صدر فهرست خرید تیم خود قرار دهد و حتی نماینده او در تهران مذاکره ای کوتاه با مهاجم استقلال داشته است.

از سوی دیگر برهانی هم بدش نمی آید که فوتبال خود را در زادگاهش ادامه دهد ولی با توجه به اینکه می داند اگر خبر مذاکره اش در شرایط کنونی با مس کرمان لو برود دیگر جایی در استقلال و تیم قلعه نویی ندارد، در گفتگو با معاون باشگاه اعلام کرده که مس کرمان هیچ پیشنهادی برای به خدمت گرفتن او نداده و فعلا نمی خواهد تصمیم خاصی بگیرد.

این در حالی است که یک منبع موثق مدعی شده که مهاجم استقلال منتظر مشخص شدن نام مهاجم جدید آبی پوشان در نیم فصل است و در صورتی که این بازیکن آرش افشین باشد، حتی در صورتیکه قلعه نویی بخواهد او را در استقلال نگه دارد، خودش خواستار جدایی خواهد شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات