مدافع پیشین ذوب آهن و استقلال که نامش در فینال جام حذفی سال ۸۴ حسابی سر زبان ها افتاد این روزها در بستر بیماری است و دعای خیر مردم، نیاز او.

به گزارش افکارنیوز ، ابراهیم تقی پور مدافع سابق تیم های پرسپولیس، استقلال و ذوب آهن این روزها در بستر بیماری است؛ مدافعی که به ضایعه تومور مغزی مبتلا شده و حالا از کسانی که توقع حداقل یک تماس ساده از سوی آنها را داشت، دلخور است. تقی پور روز گذشته با خبرورزشی حرف زد.

*واقعاً خبر ضایعه تومور مغزی در سرت صحت دارد؟
بله صحت دارد. چهار ماه پیش در سرم احساس درد شدیدی داشتم. بعد از ادامه پیدا کردن این درد به پزشک مراجعه کردم و البته بعد از گرفتن عکس سی تی اسکن مشخص شد در سرم تومور وجود دارد.
*با تومور و ضایعه سرت چه کردی؟
پزشکان بعد از چندین جلسه آزمایش به این نتیجه رسیدند که تومور مغزی ام به گونه ای است که دست زدنی نیست و باید با اشعه گاما با آن مبارزه کرد. اشعه هم بر روی تومور زده اند و فعلاً باید از این طریق مداوا شوم تا ان شاءا… در آینده شرایطم بهتر شود.
*الان تهران هستی یا ساری؟
تهران نیستم و در زادگاهم ساری هستم.
*در این مدت دوستانت به خصوص همبازی های سابقت با تو تماسی داشته اند؟
از آن کسانی که انتظار زنگ زدن داشتم، انتظار داشتم حال مرا بپرسند اما جدا از این افراد چند نفر از دوستان دیگر نظیر آقای آذری مدیرعامل ذوب آهن با من تماس داشتند، البته باید از نماینده ساری در مجلس به خصوص آقای بهروان و کاشانی تشکر کنم که در این مدت خیلی به من کمک کردند و مرتب جویای حال و احوال من بودند.
*به لحاظ مالی مشکلی برای هزینه های سنگین بیماری ات نداشتی؟
چرا مشکلات که همیشه هست. من مدت زیادی است که فوتبال بازی می کنم اما بیمه نیستم، وقتی هم برای این کار اقدام کردم گفتند شرایط بیمه شدن برای من مهیا نیست. واقعاً حیف است فوتبالیست ها بیمه نمی شوند، به هر حال ما سال ها برای فوتبال زحمت کشیده ایم و کاش شرایطی فراهم می شد که فوتبالیست ها بیمه می شدند تا حداقل مشکلات شان کمتر شود و بعد از پایان عمر ورزشی شان با مشکل مواجه نشوند. من شخصاً در این مدت ۱۴۰،۱۵۰ میلیون هزینه درمانم شده اما خدا را شکر شرایطم طوری بوده که توانستم آن را بپردازم ولی هزینه های درمان واقعاً سنگین است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات