دایی پس از اینکه شنید محمد مایلی کهن سرمربی صبا اعتقاد ویژه ای به رضایی دارد، خیلی زود از تصمیمش پشیمان شد و سریعا اعلام کرد که مخالف جدایی رضایی است!

غلامرضا رضایی مهاجم نیمکت نشین سرخ ها یکی از بازیکنانی است که جدایی اش از پرسپولیس در نیم فصل قطعی به نظر می رسد. رضایی که از نیمکت نشینی های پی در پی کلافه شده، قصد دارد تا به تیمی برود که بازی کند به ویژه اینکه در سال منتهی به جام جهانی به سر می بریم. در همین راستا طی روزهای اخیر نام چندین تیم به عنوان مقصد آتی مهاجم شماره ۱۰ سرخ ها مطرح شده که نفت و تراکتور از این جمله اند اما ظاهرا صبا جدی ترین مشتری رضایی محسوب می شود.

گویا باشگاه صبا با درخواست محمد مایلی کهن تماس هایی را برای جذب این بازیکن برقرار کرده تا غلامرضا در نیم فصل به تیم سابق خودش برمی گردد. ظاهرا مایلی کهن به محض شنیدن خبر جدایی رضایی از پرسپولیس به مسئولان صبا تاکید کرده که این بازیکن را جذب کنند.

رضایی ضمانت می خواهد!

نکته جالب در این میان واکنش علی دایی به پیشنهاد صبا است. دایی پس از اینکه شنید محمد مایلی کهن سرمربی صبا اعتقاد ویژه ای به رضایی دارد، خیلی زود از تصمیمش پشیمان شد و سریعا اعلام کرد که مخالف جدایی رضایی است! او حتی شخصا با رضایی تماس گرفت و به او گفت که به او احتیاج دارد و تحت هیچ شرایطی مایل به جدایی وی نیست و از مهاجم شماره ۱۰ تیمش خواست تا در رفتن تجدید نظر کند. رضایی نیز که از تغییر موضع عجیب دایی شوکه شده بود، در پاسخ به سرمربی سرخ ها اعلام کرد برای ماندن تضمین می خواهد تا دایی به او بازی بدهد! ظاهرا بعد از این درخواست عجیب قرار است دایی به رضایی خبر بدهد که می تواند چنین ضمانتی را به وی بدهد یا نه!
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات