هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «با توجه به شرایط موجود و صحبت هایی که انجام دادم جدایی ام از پرسپولیس صد درصد است. »

به گزارش افکارنیوز ، هر چند میلاد غریبی گفته بود بمیرد هم به ذوب آهن نمی رود اما بعد از توافقات رویانیان و سعید آذری مدیرعامل پرسپولیس طی جلسه ای میلاد غریبی را راضی کرد تا برای ادامه فوتبال به ذوب آهن برود تا آن ها نیز به خواسته شان در قبال جذب محسن مسلمان برسند.

غریبی نیز جواب مثبت خودش را به پرسپولیسی ها اعلام کرد تا سعید آذری به رویانیان پیغام بدهد ظهر یکشنبه برای مذاکرات نهایی به تهران می آید.

به همین دلیل رویانیان به چپ پای جوان تیمش گفته بود بعد از پایان تمرین به دفتر او برود تا برای مذاکرات نهایی و عقد قرارداد با سعید آذری قرارداد امضا کنند.

اما هر چقدر غریبی و رویانیان انتظار کشیدند خبری از مدیرعامل ذوب آهنی ها نشد تا این موضوع باعث ناراحتی بیش از حد میلاد غریبی شود.

مهاجم گچسارانی پرسپولیس خطاب به مدیرعامل پرسپولیس گفت: «دیدید که من راضی شدم و اینجا آمدم اما همان که آذری بدقولی کرد و سر قرار حاضر نشده من هم هر کاری بخواهم می کنم و دیگر از من نخواهید تحت هر شرایطی ترور شخصیت شوم و به ذوب آهن بروم. »

غریبی در حالی که به شدت عصبی بود گفت: «من بازیکن بی شخصیتی نیستم که مرا سر کار گذاشتند و دیگر کسی نمی تواند به زور بخواهد ذوب آهنی شوم. »

هر چند آذری طی تماس تلفنی از رویانیان عذرخواهی کرد و قرار را به روزهای آینده موکول کرد، اما این بدقولی بدجوری به میلاد غریبی برخورده و او دیروز به شدت شاکی بود.

غریبی در این خصوص گفت: «با توجه به صحبت های انجام شده باور کنید من هم نمی دانم محسن مسلمان قرار است به پرسپولیس بیاید یا قاسم حدادی فر. اما چیزی که مهم است جدایی من است. »

وی افزود: «با توجه به شرایط موجود من صد در صد از پرسپولیس جدا می شوم تا بتوانم به تیمی بروم که در آن بازی کنم، تجربه خوبی بود اما باید با اطلاعات دقیق تر به پرسپولیس می آمدم ولی ناراحت نیستم و ان شاءالله جبران می کنم. »

غریبی در پایان تاکید کرد: «جدایی ام که قطعی است. خوشبختانه پیشنهادهای خوبی دارم و تا دو یا سه روز دیگر تکلیف همه چیز مشخص خواهد شد. »

گفتنی است پیش از این غلامرضا رضایی از جدایی قطعی خود از پرسپولیس خبر داده بود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات