دو تیم لیگ برتری برای تقویت خط حمله خود به رضا عنایتی مهاجم تیم صبا پیشنهاد داده اند. طبق اعلام مدیرعامل باشگاه صبا، استقلال هنوز درخواستی را برای جذب عنایتی به این باشگاه نداده است.

به گزارش افکارنیوز ، محمدرضا کشوری فرد مدیرعامل باشگاه صبای قم در خصوص آخرین وضعیت تیم صبای قم اظهار داشت: «در تعطیلات نیم فصل اردویی را در جزیره کیش برپا خواهیم کرد. هنوز زمان دقیق این اردو مشخص نیست ولی این اتفاق بعد از روزهای تاسوعا و عاشورا رخ خواهد داد. »

به گفته کشوری فرد تیم صبا در نقل و انتقالات نیم فصل دو یا سه بازیکن جدید جذب خواهد کرد.

مدیرعامل باشگاه صبا همچنین درباره احتمال جدایی رضا عنایتی از تیم صبا در نیم فصل خاطرنشان کرد: «من قبلا هم گفته ام. رضا بازیکن صباست و با ما قرارداد دارد. او شرایط تیم صبا را درک می کند و قطعا نسبت به این اتفاقات رفتار حرفه ای دارد. »

کشوری فرد ادامه داد: «دو، سه تیم سراغ عنایتی رفته اند و برای جذب او در نیم فصل با او صحبت کرده اند ولی رضا صد درصد از تیم صبا جدا نمی شود و جایی نمی رود. »

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر احتمال حضور عنایتی در استقلال هم گفت: «شاید استقلالی ها با خود عنایتی حرف زده باشند ولی هنوز این باشگاه درخواستی را برای جذب رضا به ما نداده است. »

مدیرعامل باشگاه صبا در پایان درباره اینکه" آیا در قرارداد عنایتی بندی برای جدایی در نیم فصل وجود دارد یا خیر" ؟ تاکید کرد: «چنین بندی در قرارداد عنایتی نیست و این بازیکن تا آخر فصل در تیم ما می ماند. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات