مدافع نیمکت نشین پرسپولیس با نفت به توافقات خوبی رسیده و قرار شده در پایان نیم فصل برای عقد قرارداد اقدام کند.

به گزارش افکارنیوز ، محمدرضا خانزاده یکی از خروجی های صددرصدی پرسپولیس در نیم فصل است. بازیکن ملی پوش و ۲۰ ساله سرخپوشان که روزهای چندان خوبی را در این تیم سپری نمی کند بعد از جلسه با رویانیان به این نتیجه رسیده برای نیم فصل از پرسپولیس جدا شده و به تیمی برود که بتواند فیکس بازی کند.

البته رویانیان قصد داشت در ازای جذب محسن مسلمان این بازیکن را به ذوب هن بدهد اما موضع گیری های سعید آذری به قدری خانزاده را ناراحت کرده که او در جلسه با مدیرعامل و سعید شیرینی گفته به جز ذوب آهن هر تیمی که پیشنهادش بهتر و جدی تر باشد را انتخاب می کند زیرا قصد دارد به تیمی برود که بتواند ثابت بازی کند.

آن طور که شنیدیم دو تیم فولادخوزستان و نفت تهران خانزاده را به پای میز مذاکره دعوت کردند. همچنین یحیی گل محمدی طی تماس تلفنی با این بازیکن از او خواسته در نیم فصل برای ادامه فوتبالش راهی نفت تهران شود.

خانزاده در این باره گفت: «دوست دارم بعد از جدایی از پرسپولیس در یک تیم تهرانی فوتبالم را ادامه بدهم به همین دلیل پیشنهاد نفتی ها را جدی تر گرفتم. »

یکی از دلایلی که باعث شده خانزاده نفت تهران را انتخاب کند، گل محمدی است. سرمربی این تیم اعتقاد ویژه ای به خانزاده دارد و همین قضیه باعث شده تا بازیکن جدایی طلب سرخپوشان از نفت به عنوان تیم آینده اش نام ببرد.

گفته می شود این بازیکن با نفت به توافقات خوبی رسیده و قرار شده در پایان نیم فصل برای عقد قرارداد اقدام کند. لازم به ذکر است خانزاده به هر تیمی برود، به عنوان بازیکن قرضی خواهد بود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات