عمر دست خداست، اما «آدم» حساب کردن مردم قطعا دست بنده های خداست

به گزارش افکارنیوز ، نود این دوشنبه شب، پیام آور یک حادثه تلخ و تکان دهنده بود؛ جایی که عادل فردوسی پور بعد از تماس با خانواده یک هوادار استقلال تایید کرد این نوجوان در اثر غم ناشی از وداع فرهاد مجیدی با میادین دچار عارضه قلبی شده و جان به جان آفرین تسلیم کرده است.

عمر دست خداست، اما «آدم» حساب کردن مردم قطعا دست بنده های خداست. به طور حتم اگر ماجرای بازنشستگی مجیدی سیر طبیعی خودش را طی می کرد و او مثل همه ستارگان دنیا این کار را تا پایان فصل به تعویق می انداخت یا دست کم موضوع را به تدریج با هواداران تیمش در میان می گذاشت، قلب ضعیف احمد مظاهری یگانه هم چنین تحت فشار ناگهانی قرار نمی گرفت؛ لطمه ای که او را نزد یگانه خالق جهان فرستاد.

میانه های لیگ دوازدهم بود که ناکامی استقلال در مصاف با داماش گیلان منجر به درگذشت یک هوادار این تیم شد. کیوان رفعتی ساجدی روی سکوهای عضدی رشت دار فانی را وداع کرد؛ درست در روزهایی که بهترین مهاجم این سال های استقلال در منزل مسکونی اش مشغول استراحت بود. همان موقعی که شیرفرهاد هنوز دقیقا نمی دانست شاگرد مکتب حجازی است، یا دلش می خواهد با «بی اخلاق ها» هم کار کند.

فاتحه بفرست آقای اسطوره پاره وقت؛ هم برای کیوان و هم برای احمد. این درست که هواداران لایق آگاهی از برنامه های دقیق شما برای رفت و برگشت در استقلال نبودند، اما به نظر می رسد دست کم لیاقت یک فاتحه خشک و خالی را داشته باشند. بد نیست اگر وقت کردی، به کاشانه یگانه ها هم سری بزنی و به خانواده هوادار مرحومت سر سلامتی بدهی. شاید آنجا مثل مجلس ترحیم مادر قلعه نویی به کسی شماره هفت و بازوبند کاپیتانی پس ندهند، اما حداقل غم صاحب عزایی تسکین خواهد یافت.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات