مدیرعامل باشگاه استقلال که تیم تحت مدیریت او ماه هاست با مشکلات مالی دست به گریبان است و همین مشکل باعث شد تا برخی مهره های تاثیرگذاذر قصد جدایی از تیم فوتبال این باشگاه را داشته باشند با بیان اینکه تیموریان و ساموئل در استقلال می مانند، گفت: از روی نفرات قدیم تیم خجالت می کشم زیرا مدت هاست چک های من دستشان است اما هیچ شکایتی نکرده اند.

به گزارش افکارنیوز ، علی فتح الله زاده در مورد حضورش در سازمان لیگ و نشست با علی کفاشیان و مهدی تاج ضمن بیان مطلب فوق گفت: به سازمان لیگ آمدم تا با آقایان کفاشیان و تاج در مورد بدهی های سال های گذشته به بازیکنان استقلال جلسه ای داشته باشم.

وی افزود: من تعدادی چک دست بازیکنان دارم که واقعا از روی نفرات قدیم تیم خجالت می کشم زیرا مدت هاست چک های من دستشان است اما هیچ شکایتی نکرده اند. بطور مثال وحید طالب لو سه سال است که از ما پول می خواهد که من از رویش خجالت می کشم اما داشتیم بازیکنی که هنوز فصل تمام نشده، از ما شکایت کرده است.

مدیرعامل باشگاه استقلال همچنین تاکید کرد: این جلسه به خاطر این بود که کمیته انضباطی اعلام کرده است باشگاه های بدهکار باید بدهی های خود را پرداخت کنند. خوشبختانه در این جلسه به توافق رسیدیم تا مشکلات مان برطرف شود.

وی در مورد آخرین وضعیت تیموریان هم اظهار کرد: تیموریان پسر بسیار خوبی است، ۲-۳ روز پیش به دفتر من آمد و با او صحبت کردم. از او خواستم چند روز دست نگه دارد و به او گفتم تا زمانیکه وزیر مشخص نشود، شرایط مان سخت است. البته باید بگویم، تیموریان پیشنهاد بسیار خوبی از قطر دارد اما او به حرف من اعتماد کرد و به تمرین بازگشت تا در خدمت استقلال باشد.

فتح الله زاده با اشاره به اینکه تلاش می کند هرچه زودتر مشکلات استقلال را برطرف کند، در مورد خداحافظی فرهاد مجیدی هم خاطرنشان کرد: هنوز به خاطر خداحافظی مجیدی دپرس و ناراحت هستم، بعید می دانم تلاش های ما برای بازگشت او نتیجه بدهد زیرا خداحافظی کرده و راهی انگلستان شده است.

وی در مورد خبر جدایی ساموئل و جابه جایی اش با آرش افشین همچنین یادآور شد: این مسئله صحت ندارد زیرا به ساموئل احتیاج داریم، ایشان با ما قرارداد دارد، پس در خدمت ساموئل هستیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد شرایط استقلال هم گفت: وضعیت استقلال بد نیست. متاسفانه مصدوم زیاد داریم ولی با تجربه کادر فنی می توانیم از پس مشکلات برآئیم، همانطور که با توجه به مشکلات توانستیم سایپا را شکست دهیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات