هافبک استقلال گفت: هنوز مانده به آن نیکبختی که می خواهم برسم ولی اگر به من اعتماد کنند، به شرایط ایده آل گذشته برمی گردم.

به گزارش افکارنیوز ، علیرضا نیکبخت واحدی درباره پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل سایپا، عملکرد خودش در این دیدار، بازی با تراکتورسازی تبریز و… صحبت های زیر را انجام داد:

درباره بازی با سایپا صحبت کن.

بچه های ما در این دیدار سنگ تمام گذاشتند و با غیرت بازی کردند. بازیکنان ما اندازه ۲ نفر در زمین دویدند.
بعد از مدت ها در ترکیب اصلی به میدان رفتی و نمایش خوبی داشتی.

وظیفه ام را انجام دادم. هنوز مانده به آن نیکبختی که می خواهم برسم ولی در مجموع اگر به من اعتماد کنند، همه چیز درست می شود و به شرایط ایده آل گذشته برمی گردم. شاید این اعتماد به من دیر شد ولی اگر ادامه داشته باشد شرایطم متفاوت تر از این خواهد شد. همین که مربی و مردم از من راضی باشند کافی است چرا که مردم به خوبی از همه چیز آگاه هستند.

فکر می کنی مقابل تراکتورسازی هم در ترکیب قرار داشته باشی؟
این مسئله به نظر سرمربی تیم برمی گردد. اگر در ترکیب اصلی باشم همه تلاشم را برای تیمم انجام می دهم و اگر نباشم برای موفقیت استقلال دعا می کنم.

با نمایشی که مقابل سایپا داشتی، اعتماد به نفس گذشته را به دست آوردی؟
زمان می برد که به شرایط ایده آل گذشته برگردم و این موضوع به کادر فنی برمی گردد که چقدر به من اعتماد داشته باشد.

استقلال بدون فرهاد مجیدی چطور بود؟
سخت بود. فرهاد برای استقلال زحمت زیادی کشید. او اسطوره استقلال بود و همه فرهاد را دوست داشتند. فرهاد اگر در استقلال می ماند خیلی می توانست به تیم کمک کند. برای او چه در عرصه مربیگری و چه عرصه غیر فوتبالی آرزوی موفقیت دارم.

با توجه به مصدومانی که دارید می توانید تراکتورسازی را در تبریز شکست دهید؟
مصدوم و محروم برای این دیدار زیاد داریم. امیدوارم این بازیکنان هر چه زودتر سلامتی خودشان را بدست بیاورند. با نمایشی که مقابل سایپا داشتیم نشان دادیم می توانیم هرکاری انجام دهیم. فکر می کنم با بازیکنانی که داریم می توانیم تراکتورسازی را شکست دهیم چرا که بازیکنان خیلی خوبی داریم.

در مورد گلزنی آرش برهانی چه نظری داری؟
من جزو افرادی بودم که از گلزنی آرش خیلی خوشحال شدم. او برای خودش در زمین موقعیت های زیادی ایجاد می کند. شاید آرش به گل نزن معروف باشد ولی فوتبالیست خیلی خوبی است!
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات